Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Bolków

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Bolkowa!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Czyszczenie dywanów Bolków

Nasza firma to świetnie wyposażona pralnia dywanów Bolków, która oferuje usługi na obszarze całego miasta. Skupiamy się na szeroko pojętym oczyszczaniu tkanin, ale nasze usługi dotyczą również takich rozwiązań jak ozonowanie, usztywnianie czy impregnacja. Wiemy, że naszych klientów interesuje, przez jakie fazy czyszczenia przechodzi ich dywan, z tego powodu więc poniżej znajdują się informacje dotyczące całego procesu ­– od początkowego trzepania, aż po suszenie dywanów w Bolkowie.

Jak wygląda proces prania chemicznego dywanów w Bolkowie?

Chcąc wykonać czyszczenia dywanów Bolków, oddajesz dywan w ręce specjalistów, którzy wykonają kilka etapów prac umożliwiających skuteczne pozbycie się wszelkich plam – od ciężko zmywalnych plam tłuszczu, po kurz i sierść zwierzaka. Po wstępnej identyfikacji dywanu zabieramy go do naszej pralni, gdzie w pierwszej kolejności zostanie przeprowadzone trzepanie mechaniczne z obu stron, dzięki czemu można usunąć przede wszystkim tzw. zabrudzenia suche, czyli takie, które nie są rozpuszczalne w wodzie. Jako firma piorąca dywany w Bolkowie, pracujemy najnowszym sprzętem, ułatwiającym bardzo skuteczne oraz szybkie wytrzepanie tkaniny za pomocą specjalistycznego automatu.

Kolejno wykonujemy pranie wstępne, czyli zanurzamy tkaninę w kąpieli wodnej z środkami dopasowanymi do rodzaju tkaniny przez przynajmniej pół godziny. Ten etap pozwala rozpuścić brud, zalegający w głębszych warstwach dywanu. Następnie wykonywane jest pranie zasadnicze z wykorzystaniem środków czyszczących. Kolejnym etapem, który podejmuje firma piorąca dywany Bolków to wyczyszczenie w kąpieli wodnej za pomocą 18 szczotek z regulacją obrotów i siły nacisku. To bardzo istotne, gdyż możliwe jest dostosowanie mocy do rodzaju dywanu. Następnie następuje płukanie ciśnieniowe z obu stron, wtrysk płynu zmiękczającego oraz odwirowanie tkaniny z około 95% wody. Następnie dywany zostają przeniesione do suszarni oraz przechodzą dokładną kontrolę wykonania prania.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na profesjonalne pranie wykładziny czy dywanu w Bolkowie?

Wykonywanie generalnych porządków domowych co pewien czas jest niezwykle ważne, jeśli pragnie się zadbać o zdrowie oraz komfort domowników. Regularne oczyszczanie dywanów w Bolkowie oraz wykładzin to nie tylko inwestycja w dobre samopoczucie najbliższych, ale dodatkowo sposób na przedłużenie życia dywanu. Nawet przy dokładnym odkurzaniu dywanów nie uda się wyczyścić go ze wszystkich plam, głównie tych niewidocznych na pierwszy rzut oka. Pralnia dywanów Bolków jest w stanie usunąć takie zanieczyszczenia jak sierść, kurz, bakterie czy roztocza, które ciężko wyczyścić z gęstego włosia dywanów.

Własnoręczne pranie, suszenie i odkurzanie dywanu Bolków może nie przynieść planowanych rezultatów. Korzystając z takich środków jak szampony czy mydła, bardzo łatwo pozostawić osad, który przyciąga zabrudzenia niczym magnes. Usunięcie go jest niezwykle trudne lub nawet nie do usunięcia. Zbyt duże ilości wody mogą z kolei być powodem nieestetycznego wybrzuszania czy kurczenia się dywanu.

Istnieje więc duża różnica w tym jak czyszczeniem zajmują się fachowcy, a tym, jak radzą sobie z tym amatorzy. Profesjonalne pranie przeprowadzają osoby, posiadające odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, aby móc właściwie przeprowadzić cały proces i zminimalizować ryzyko spowodowania szkody. Należy podkreślić, że korzystają oni ze specjalnych chemikaliów, prawidłowo usuwających jakiekolwiek zabrudzenia, dlatego samodzielnie wywabienie plamy z oleju na własnym dywanie ma prawo skończyć się wyrzuceniem go do śmieci, a zlecenie tej czynności fachowcom gwarantuje właściwe wykonanie prania.

Dlaczego nie trzeba obawiać się czyszczenia chemicznego dywanów w Bolkowie?

Wiele osób jest zmartwionych tym, że skorzystanie z usługi chemicznego czyszczenia dywanów może doprowadzić do tego, że tkaniny zostaną zniszczone przez mocno czyszczące środki. Pralnie specjalizują się profesjonalnym oczyszczaniem, w trakcie którego wykorzystywany jest chemiczny natrysk, zawierający substancje aktywne, za pomocą których w bezpieczny sposób pozbywa się zabrudzeń na tkaninie. Tylko taka forma pozwoli prawidłowo pozbyć się zabrudzeń wnikających głęboko w strukturę tkaniny. Dodatkowo preparat zmiękczający nada dywanowi miękkość, a wybranie usługi impregnacji zapewni ochronę na długo.

Myślisz nad tym, czy wybrać pranie wykładzin w Bolkowie? Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości mające związek z czyszczeniem dywanu.

Ile kosztuje pranie dywanu w pralni w Bolkowie?

Kwoty różnią się między sobą w zależności od typu czyszczenia. Zazwyczaj jednak ceny nie są wysokie, z uwagi na to, że za pranie dywanów w Bolkowie metodą na wskroś zapłacisz już od 15 złotych za metr kwadratowy. Dodatkowe opcje takie jak ozonowanie lub impregnacja nie będą sporym nadszarpnięciem domowego budżetu. Firmy piorące dywany, a zwłaszcza nasz Latający Dywan, mogą zaoferować atrakcyjny cennik. W sytuacji zleceń niestandardowych, które będą obejmować znacznie większą liczbę dywanów lub wykładzin, cena prania dywanów negocjonwan jest indywidualnie, przez co można niezwykle tanio zamówić usługi.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Bolkowa

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Bolków - pranie i czyszczenie dywanów w Bolkowie

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to