Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Gliwice

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Gliwic!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Profesjonalna firma piorąca dywany – Gliwice i okolice

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w branży czyszczenia wykładzin i dywanów. Oferujemy kompleksowe i skuteczne pranie dywanów w Gliwicach i okolicy. Możemy dojechać do Klienta pod dowolny adres w województwie śląskim, jak również w inne, dalsze obszary. Efektywnie oczyszczamy wszystkie rodzaje dywanów. Proponujemy zarówno czyszczenie dywanów wełnianych, jak i modeli z włókiem syntetycznych.

Jak prać dywan z długim włosiem w Gliwicach?

Jako profesjonalna pralnia dywanów, w naszej pracy stosujemy nowoczesne technologie prania wykładzin i dywanów. Tzw. „metoda na wskroś” gwarantuje pozbycie się nawet bardzo intensywnych, dużych i starych plam, roztoczy i nieprzyjemnych zapachów. Kompleksowa oferta czyszczenia obejmuje kilka etapów:

1. Mierzenie i znakowanie – przed przystąpieniem do właściwego czyszczenia, wykonujemy dokładne zmierzenie i oznakowanie dywanu metką, dzięki czemu zawsze wiemy, do kogo należy dana wykładzina, a następnie określamy stan zanieczyszczenia, weryfikujemy typ włókna i wykonujemy zdjęcia.

2. Trzepanie mechaniczne – kolejnym etapem jest trzepanie wykładziny na specjalnym automacie, zapewniającym dokładne czyszczenie dywanów z wszelkiego rodzaju suchych zabrudzeń, takich jak zanieczyszczenie piaskiem, pyłem, włosami, kurzem, sierścią.

3. Pranie wstępne – po mechanicznym trzepaniu, przystępujemy do wstępnego prania dywanu w kąpieli wodnej, usuwającej efektywnie wszelki pozostały na wykładzinie brud.

4. Pranie zasadnicze – w etapie tym stosujemy szorowarkę tarczową i używamy odpowiednich dla konkretnego rodzaju dywanu środków chemicznych, które są potem spłukiwane z tkaniny za pomocą wody pod dużym ciśnieniem.

5. Wirowanie – skuteczne pranie dywanów nie może obejść się bez kolejnego etapu, a mianowicie wirowania, podczas którego usuwane jest aż 95% wody wraz z resztkami brudu i chemii.

6. Suszenie – po wyczyszczeniu wykładziny, należy ją wysuszyć w pionowej pozycji w specjalnie zaprojektowanej do tego celu suszarni.

7. Obróbka końcowa oraz kontrola jakości – po wysuszeniu dywanu, odkurzamy go i zaczesujemy runo, a także wykonujemy końcową kontrolę jakości.

8. Pakowanie oraz zwrot do Klienta – ostatnim etapem procesu jest zapakowanie wykładziny i bezpieczne odesłanie go do Klienta.

Jak można zauważyć, czyszczenie wykładziny w naszej firmie jest wieloetapowym procesem, pozwalającym jednak na uzyskanie znakomitych i trwałych efektów. Dzięki naszej dokładności, stosowaniu znakomitej klasy środków chemicznych i sprzętu, czyszczone przez nas dywany wracają do Klientów w idealnym stanie, nierzadko wyglądając jak nowe, prosto ze sklepu.

Czyszczenie wykładzin i dywanów tanio i skutecznie w Gliwicach

Dla wszystkich osób, które interesuje konkretna cena usług czyszczenia dywanów, przygotowaliśmy szczegółowy cennik. Jeśli więc potrzebujesz informacji, ile kosztuje wypranie dywanu, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępną tabelą kosztów. Gwarantujemy niedrogą, a przy tym efektywną realizację dowolnej usługi piorącej.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Gliwic

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Gliwice - pranie i czyszczenie dywanów w Gliwicach

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to