Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Świdnica

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Świdnicy!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Czyszczenie dywanów Świdnica

Nasza firma to profesjonalna pralnia dywanów Świdnica, która zapewnia działania na obszarze Świnicy. Skupiamy się na kompleksowym oczyszczaniu tkanin, a nasze usługi obejmują również takich rozwiązań jak ozonowanie, usztywnianie czy impregnacja. Wiemy, że naszych klientów ciekawi, przez jakie fazy czyszczenia przechodzi ich dywan, dlatego poniżej znajdują się informacje odnośnie całego procesu – od trzepania mechanicznego, aż po suszenie dywanów w Świdnicy.

Jak wygląda proces prania chemicznego dywanów w Świdnicy?

Chcąc wykonać czyszczenia dywanów Świdnica, oddajesz dywan w ręce fachowców, którzy przeprowadzą go przez kilka etapów działań dających możliwość właściwe pozbycie się wszelkich plam – od ciężko zmywalnych plam tłuszczu, po kurz i sierść zwierzaka. Po wstępnej identyfikacji dywanu możemy zabrać go do naszej pralni, a tam w pierwszej kolejności zostanie poddany trzepaniu mechanicznemu z obu stron, dzięki czemu można usunąć przede wszystkim tzw. zabrudzenia suche, czyli takie, które nie są rozpuszczalne w wodzie. Jako firma piorąca dywany w Świdnicy, pracujemy najnowszym sprzętem, ułatwiającym bardzo skuteczne oraz szybkie wytrzepanie dywanu za pomocą specjalistycznego automatu.

Następnie przeprowadzamy pranie wstępne, czyli zanurzamy dywan w kąpieli wodnej z środkami dopasowanymi do rodzaju tkaniny przez przynajmniej pół godziny. Ten etap pozwala rozpuścić brud, zalegający w głębszych warstwach dywanu. Następnie przeprowadzane jest pranie właściwe z użyciem środków czyszczących. Kolejnym krokiem, który podejmuje firma piorąca dywany Świdnica to wyczyszczenie w kąpieli wodnej przy wykorzystaniu 18 szczotek z regulacją obrotów oraz mocy nacisku. To bardzo istotne, ponieważ możliwe jest wybranie mocy do rodzaju tkaniny. Po tym etapie następuje płukanie ciśnieniowe z obu stron, natrysk płynu zmiękczającego oraz odwirowanie tkaniny z około 95% wody. Potem dywany trafiają do suszarni i przechodzą dokładną kontrolę jakości.

Dlaczego opłaca się zdecydować się na profesjonalne pranie wykładziny czy dywanu w Świdnicy?

Przeprowadzenie gruntownych porządków domowych raz na jakiś czas jest niezwykle istotne, jeśli pragnie się zadbać o zdrowie i komfort domowników. Regularne oczyszczanie dywanów w Świdnicy oraz wykładzin to nie tylko inwestycja w lepsze samopoczucie najbliższych, ale również możliwość na przedłużenie życia dywanu. Nawet dokładnie odkurzając materiał nie da się wyczyścić go ze wszystkich plam, głównie tych trudno widocznych na pierwszy rzut oka. Pralnia dywanów Świdnica daje możliwość usunąć takie zanieczyszczenia jak sierść, kurz, bakterie czy roztocza, które ciężko wyczyścić z gęstego włosia dywanów.

Własnoręczne pranie, suszenie i odkurzanie dywanu Świdnica może przynieść więcej szkody niż pożytku. Korzystając z takich środków jak szampony czy mydła, można pozostawić osad, który sprawia, że brud jest łatwiej widoczny. Wywabienie go jest niezwykle trudne, a czasami nawet niemożliwe. Zbyt duże ilości wody mogą z kolei być powodem nieestetycznego wybrzuszania czy kurczenia się wykładziny.

Jest też spora różnica pomiędzy tym jak czyszczeniem zajmują się fachowcy, a tym, jak wykonuje się to w warunkach domowych. Właściwie wykonane czyszczenie przeprowadzają osoby, które mają odpowiednią wiedzę a także umiejętności, by móc prawidłowo przeprowadzić cały proces oraz uniknąć ryzyka spowodowania szkody. Warto podkreślić, że korzystają oni ze specjalnych chemikaliów, prawidłowo usuwających jakiekolwiek zabrudzenia, z tego powodu własnoręczne wypranie plamy z oleju na ulubionych dywanie ma prawo zakończyć się wyrzuceniem go do kosza, a powierzenie tej czynności specjalistom zapewnia właściwe rozwiązanie problemu.

Dlaczego nie trzeba obawiać się czyszczenia chemicznego dywanów w Świdnicy?

Wiele osób jest zmartwionych tym, że skorzystanie z usługi chemicznego czyszczenia wykładzin sprawi, że tkaniny zostaną zniszczone przez silnie czyszczące preparaty. Pralnie zajmują się profesjonalnym oczyszczaniem, w trakcie którego wykorzystywany jest chemiczny natrysk, bogaty w substancje aktywne, za pomocą których w bezpieczny sposób pozbywa się zabrudzeń na tkaninie. Jedynie taka forma pozwoli skutecznie pozbyć się zabrudzeń wnikających głęboko w strukturę tkaniny. Jednocześnie preparat zmiękczający doda dywanowi miękkość, a skorzystanie z usługi impregnacji zapewni efekty na długo.

Zastanawiasz się nad tym, czy wybrać pranie wykładzin w Świdnicy? Sprawdź stronę z naszą ofertą albo skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy wątpliwości mające związek z czyszczeniem dywanu.

Ile kosztuje pranie dywanu w pralni w Świdnicy?

Ceny mogą różnić się w zależności od tego, jakiego rodzaju usługa ma zostać wykonana. Najczęściej ceny nie są wysokie, ponieważ za pranie dywanów w Świdnicy sposobem na wskroś zapłacisz już od 15 złotych za metr kwadratowy. Dodatkowe opcje jak na przykład ozonowanie lub impregnacja również nie wynoszą dużo. Firmy piorące dywany, a przede wszystkim nasz Latający Dywan, mogą zaoferować atrakcyjny cennik. W przypadku zleceń niestandardowych, które obejmują znacznie większą liczbę dywanów lub wykładzin, cena prania dywanów negocjowanie jest indywidualnie, dzięki czemu można naprawdę tanio skorzystać z kompleksowej usługi.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Świdnicy

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Świdnica - pranie i czyszczenie dywanów w Świdnicy

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to