Zamów profesjonalne pranie dywanów i wykładzin

Zobacz jak pierzemy

509 791 639

Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny

Obszar naszego działania

Stale poszerzamy zasięg naszych usług. Aktualnie obejmuje on większość miejscowości Województwa Dolnośląskiego i część Województwa Lubuskiego.

Wybierz swoją miejscowość klikając na nazwę miejscowości na mapie lub wpisz nazwę poniżej!

Odbiór dywanów:

Sprawdź koszty transportu

WkrótceWałbrzych

WkrótceŚwidnica

WkrótceŚwiebodzice

WkrótceJelenia Góra

WkrótceJawor

WkrótceZielona Góra

WkrótceZłotoryja

Znaleźć je możemy w każdym domu. To wyjątkowy element dekoracji, który potrafi podkreślić charakter każdego pomieszczenia. Używane już od setek lat, jednak ich popularność zupełnie nie maleje. O czym mowa? Oczywiście o dywanach! Potrafią one zachwycać swoim wyglądem oraz funkcjonalnością jednak, aby tak się stało, konieczne jest podjęcie odpowiednich działań oraz spełnienie bardzo ważnego warunku, jakim jest perfekcyjna czystość! W tej kwestii pomoże Państwu „Latający Dywan”, czyli renomowana pralnia dywanów funkcjonująca na ternie Wrocławia, Legnicy, Lubina, Polkowic, Głogowa oraz okolicznych miejscowości.

Jesteśmy skutecznym i rzetelnym wykonawcą, który w swojej ofercie posiada szerokie spektrum usług. Realizujemy m.in. pranie dywanów oraz czyszczenie wykładzin. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie mogą poradzić sobie z zabrudzeniami. Nasza pralnia dywanów wykorzystuje w swojej pracy najskuteczniejsze maszyny czyszczące oraz sprawdzone preparaty chemiczne, dlatego wszystkim naszym Klientom możemy zapewnić czystość w najlepszym tego słowa znaczeniu.

To kompleksowe czyszczenie dywanów, dzięki któremu pozbędziecie się nie tylko nieestetycznie wyglądających plam, ale również roztoczy i bakterii znajdujących się w zabrudzonych dywanach i tkaninach. Nie jest tajemnicą, że nasza usługa w bezpośredni sposób wpływa na kondycję Waszego zdrowia. Jeżeli więc uważacie, że czyszczenie dywanów bądź pranie wykładzin jest niezbędne do uzyskania perfekcyjnej czystości w Waszych domach, koniecznie skontaktujcie się z naszą firmą. Stale poszerzamy zasięg naszych usług! Nie tylko Wrocław, ale również mieszkańcy wielu innych miast mogą liczyć na naszą pomoc. Zapraszamy do współpracy.

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!! Sprawdź nasze ceny

Zamawiam dodatkowo:

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Kraków

Bądź na bieżąco

Legnica
Al. Rzeczypospolitej 116

(RMS Ręczna Myjnia Samochodowa
Marek Karpiński)

Wrocław
ul. Żelazna 58

tel. 71 362 15 25

2018 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to