O firmie

Pralnia “Latający dywan” powstała na bazie piętnastoletniego doświadczenia w świadczeniu usług z zakresu czyszczenia oraz konserwacji różnego rodzaju materiałów i powierzchni, w tym wszelkiego rodzaju dywanów. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu skutecznego wywabiania plam za pomocą specjalistycznych preparatów. Ponieważ nasza usługa polega na starannym i gruntownym praniu dywanów, a nie tylko ich czyszczenia ich za pomocą metody ekstrakcyjnej, gwarantujemy doskonałe wyniki.

Cechą, która nas wyróżnia, poza bezkompromisową jakością świadczonych usług, jest wyjątkowy model obsługi klientów, w którym jedyną czynnością, jaką musi wykonać nasz klient jest zgłoszenie zapotrzebowania na pranie dywanu. My zajmujemy się resztą, włącznie z odbiorem, transportem oraz zwrotem, dzięki czemu minimalizujemy czas jaki klient musi poświęcić na rozwiązanie problemu z dywanem.

Zastosowanie sprawdzonej metody przez naszą pralnię daje wyjątkowe rezultaty. W trakcie czyszczenia z dywanu zostają całkowicie usunięte wszelkie roztocza, kurz, brud oraz alergeny. Zaawansowana technologicznie suszarnia pozwala nam wykonywać usługi niezależnie od pory roku i pogody – jesteśmy do dyspozycji właśnie wtedy kiedy nas potrzebujecie!

Pranie tapicerki i wykładzin – Wrocław, Oława, Oleśnica, Legnica, Lubina, Polkowice, Głogów i okolice
Prócz usług związanych z kompleksowym praniem i czyszczeniem dywanów, oferujemy również pranie tapicerki i pranie wykładzin. Pranie tapicerki wykonuje firma Ecoshine.pl, z którą współpracujemy. Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi oraz skutecznym, ale nieinwazyjnym środkom piorącym, efektem naszej pracy są czyste powierzchnie bez jakichkolwiek oznak zniszczenia (wyblakły materiał tapicerki czy zmechacona wykładzina).

Wygoda i solidne usługi w jednym
Wiele firm piorących dywany nie posiada w zakresie swoich usług czynności takich jak pranie wykładzin czy tapicerki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, połączyliśmy siły z Ecoshine.pl – dzięki temu oszczędzasz czas na szukanie różnych wykonawców.