Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Bytom

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Bytomia!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Pranie dywanów w Bytomiu

Oferujemy skuteczne czyszczenie dywanów i wykładzin różnego rodzaju. Działamy na terenie miasta Bytom i okolic. Jesteśmy profesjonalistami w praniu wykładzin i dywanów. Gwarantujemy znakomite rezultaty w krótkim czasie. Wyczyszczone przez nas dywany wyglądają jak nowe, są wyjątkowo czyste, świeże i pachnące. Wykonujemy również oczyszczanie materiałów mocno zabrudzonych, które wymagają intensywnego prania. Skutecznie czyścimy wszystkie rodzaje dywanów. Oferujemy pranie dywanu z wełny i innych materiałów – zarówno naturalnych, jak i sztucznych.

W jaki sposób czyścimy dywany w Bytomiu?

Jako profesjonalna i doświadczona firma piorąca dywany, w pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia i technologie oraz wyjątkowo skuteczne środki piorące. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom efektywne czyszczenie wykładzin i dywanów z każdego rodzaju zabrudzeń.

Wykonujemy czyszczenie dywanu Bytom z długim włosiem ekstrakcyjne, polegające na nałożeniu środka aktywnego i jego odciągnięciu wraz z rozpuszczonym brudem. To jedna z najskuteczniejszych, a przy tym niedrogich metod efektywnego prania dywanów.

Wykonujemy również szamponowanie. Metoda ta polega na dokładnym odkurzeniu wykładziny lub dywanu specjalnym odkurzaczem wyposażonym w elektroszczotki, a następnie na usunięciu plam, rozprowadzeniu szamponu i czyszczeniu wykładziny za pomocą maszyny dyskowej do chwili rozpuszczenia brudu. W następnym kroku usuwamy ewentualne plamy, które ujawniły się po wyczyszczeniu dywanu, później płuczemy wykładzinę metodą ekstrakcyjną, zaczesujemy runo dywanu, a po całkowitym wyschnięciu materiału, dokładnie odkurzamy dywan i rozpylamy na nim środek odświeżający. Ten wieloetapowy sposób gwarantuje wspaniałe rezultaty w krótkim czasie, sprawiając, że wykładziny lub dywany wyglądają jak nowe.

Nasza pralnia dywanów Bytom proponuje także kapsułkowanie, w którym wykorzystujemy specjalne środki chemiczne, niepozostawiające osadu, łatwo odparowujące i zamykające w trakcie wysychania brud w swego rodzaju „kapsułkach”, powstających w efekcie krystalizacji cząsteczek chemii.

W ofercie naszej firmy znajduje się również bonetowanie wykładzin igłowych, supełkowych, flokowatych oraz z niskim runem. Metoda ta polega na dokładnym odkurzeniu tkaniny, usunięciu plam, a następnie na spryskaniu materiału odpowiednim środkiem do bonetowania, czyszczeniu maszyną jednotarczową i, jeśli jest taka potrzeba, na zaczesaniu runa wykładziny.

Pranie dywanów i wykładzin tanio w Bytomiu

Zapewniamy atrakcyjne, wyjątkowo konkurencyjne ceny czyszczenia wykładzin i dywanów. Ile kosztuje pranie dywanu Bytom w pralni? Jeśli interesuje Cię konkretna cena wyczyszczenia danego rodzaju dywanu lub wykładziny, serdecznie zapraszamy do przejrzenia podstrony „Cennik”, na której zamieściliśmy szczegółowe koszty oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy do kontaktu

Staramy się jak najdokładniej opisywać świadczone przez nas usługi, jednak w przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji drogą telefoniczną oraz mailową. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Bytomia

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Bytom - pranie i czyszczenie dywanów w Bytomiu

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to