Cennik prania dywanów

Zadzwoń lub zamów usługę on-line,
my zrobimy resztę.

509 791 639

Zamów pranie on-line

Cennik

Naszym nadrzędnym celem jest nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów, którzy zamierzają skorzystać z usługi prania dywanów, oferujemy natychmiastowe terminy realizacji w wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Staramy się, aby nasze ceny na czyszczenie dywanów były dopasowane do rynku. Chcemy, aby każda osoba zamieszkująca Wrocław, Legnicę, Lubin, Polkowice, Głogów oraz okoliczne miasta mogła pozwolić sobie na profesjonalne czyszczenie dywanów w naszej pralni bez obaw o to, że cena będzie wygórowana.

Pranie dywanów – cennik na usługi podstawowe i dodatkowe

Mieszkańców miasta Wrocław i województwa dolnośląskiego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty składającej się z usług podstawowych oraz dodatkowych. Do usług podstawowych zaliczamy pranie dywanów metodą na wskroś, pranie dywanów shaggy oraz pranie dywanów z gęstym lub wysokim runem, natomiast wśród usług dodatkowych umieściliśmy impregnację dywanów, likwidację nieprzyjemnych zapachów, odkurzanie z sierści lub włosów, ozonowanie, antyroztocza oraz obszywanie dywanów. Szczegółowy cenniki usług prezentujemy na dole strony.

Cena czyszczenia dywanu

Dokładnie wyszczególniliśmy wszystkie nasze ceny na usługi podstawowe oraz usługi dodatkowe, jednak w przypadku szczególnych zleceń jesteśmy otwarci na negocjację oraz przeanalizowanie Państwa propozycji. W tych przypadkach cena usługi może być niższa lub wyższa od stawki sugerowanej przez cennik.
Działamy tak, ponieważ pełna satysfakcja oraz zadowolenie Klienta wynikające z jakości naszej oferty to dla nas priorytet, którym się kierujemy. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do przeanalizowania, a następnie skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że czyszczenie dywanów w naszej profesjonalnej pralni to usługa, która spełni wszystkie pokładane w niej oczekiwania i stanie się inicjatywą, która zagwarantuje doskonałą czystość w Waszym domu bądź w firmie. Cena każdej usługi oraz transportu wyszczególniona została w poniższym cenniku

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

17 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

20zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów

8-10 zł/m2

Transport

Legnica

10zł

Pozostałe miejscowości

od 20zł

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

pranie dywanów Kraków