Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Chorzów

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Chorzowa!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Pranie dywanów wełnianych i syntetycznych w Chorzowie

Latający Dywan to profesjonalna firma piorąca dywany z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi prania rozmaitych dywanów i wykładzin. Skutecznie czyścimy wszystkie rodzaje dywanów – zarówno wełnianych, jak i z innych tkanin, w tym syntetycznych. Oferujemy czyszczenie dywanów z długim włosiem, dywanów shaggy oraz krótkich. W zależności od typu dywanu, dobieramy właściwą metodę czyszczenia. W pracy stosujemy najnowocześniejsze urządzenia i skuteczne, a przy tym w pełni bezpieczne środki piorące, co gwarantuje znakomitą jakość realizacji każdej usługi.

Oprócz klasycznego prania dywanów i wykładzin, oferujemy także dodatkowe usługi czyszczące i chroniące dywany, takie jak impregnację i usztywnianie dywanów, likwidację nieprzyjemnych zapachów, odkurzanie dywanów z włosów i sierści zwierząt, ozonowanie, pranie antyroztocza czy też obszywanie dywanów.

Jak wygląda czyszczenie wykładzin i dywanów w Chorzowie?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiednią metodę czyszczenia do modelu dywanu i rodzaju zanieczyszczenia. Nasza kompleksowa oferta obejmuje dokładne mierzenie oraz oznakowanie wykładziny, mechaniczne trzepanie, pranie wstępne w wodnej kąpieli, pranie zasadnicze oraz wypłukiwanie z chemii, wirowanie i suszenie dywanu, końcową obróbkę, zakończoną kontrolą jakości oraz zapakowaniem wykładziny i zwrotem do Klienta. Zapewniamy efektywne wyczyszczenie dywanu z dowolnego rodzaju zanieczyszczeń. Warto również pamiętać, że pomimo iż na pierwszy rzut oka wykładzina może nie posiadać plam, dobrze jest przynajmniej raz w roku ją odświeżyć, by pozbyć się roztoczy, kurzu i innych niechcianych zanieczyszczeń.

Aby zamówić usługę i z niej skorzystać, zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub do złożenia zamówienia online poprzez naszą stronę internetową.

Skuteczne pranie dywanów w Chorzowie i okolicach

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, oferujemy możliwość dojazdu pod dowolny adres i odbioru, a następnie dostarczenia już wyczyszczonego dywanu. Działamy na terenie Chorzowa i okolic, bez problemu jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce województwa śląskiego, a nawet, jeśli zajdzie taka potrzeba, również w dalsze obszary. Oferujemy różnorodne metody płatności – akceptujemy płatność gotówką, kartą płatniczą u kierowcy oraz przelewem bankowym. Gwarantujemy szybką realizację każdej usługi.

Ile kosztuje czyszczenie dywanu w Chorzowie?

Oferujemy profesjonalne pranie dywanów w najlepszych cenach – tanio, a przy tym wyjątkowo skutecznie. Cena naszych usług rozpoczyna się już od 15 zł za czyszczenie dywanów niewielkich, o powierzchni do 1 metra kwadratowego. Jeśli chcesz poznać konkretne koszty poszczególnych usług, zachęcamy do zapoznania się z podstroną Cennik. W przypadku naszych stałych Klientów i dużych zamówień, istnieje możliwość negocjacji.

Profesjonalna pralnia dywanów w mieście Chorzów

W przypadku dodatkowych pytań o nasze usługi, zapraszamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub osobiście w siedzibie firmy. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji i przyjmiemy zamówienie na konkretne zlecenie.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Chorzowa

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Chorzów - pranie i czyszczenie dywanów w Chorzowie

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to