Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Głogów

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Głogowa!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Czyszczenie dywanów Głogów

Nasza firma to doświadczona pralnia dywanów Głogów, która oferuje usługi na terenie Głogowa. Specjalizujemy się w szeroko pojętym oczyszczaniu tkanin, ale nasza oferta obejmuje również takie rozwiązania jak ozonowanie, usztywnianie czy impregnacja. Wiemy, że naszych klientów ciekawi, przez jakie fazy czyszczenia przechodzi ich dywan, dlatego poniżej znajdują się informacje odnośnie całego procesu od początkowego trzepania, aż po suszenie dywanów w Głogowie.

Jak wygląda proces prania chemicznego dywanów w Głogowie?

Chcąc wykonać czyszczenia dywanów Głogów, oddajesz dywan w ręce specjalistów, którzy przeprowadzą go przez kilka etapów działań dających możliwość właściwe usunięcie wszelkich zabrudzeń – od ciężko zmywalnych plam tłuszczu, po kurz i sierść zwierzaka. Po wstępnej identyfikacji dywanu możemy zabrać go do naszej pralni, gdzie najpierw zostanie poddany trzepaniu mechanicznemu z obu stron, dzięki czemu można usunąć głównie tzw. zabrudzenia suche, czyli takie, które nie są rozpuszczalne w wodzie. Jako firma piorąca dywany w Głogowie, pracujemy najnowszym sprzętem, ułatwiającym dokładne i szybkie wytrzepanie dywanu za pomocą specjalistycznego automatu.

Kolejno wykonujemy pranie wstępne, tzn. zanurzamy dywan w kąpieli wodnej z środkami dopasowanymi do rodzaju dywanu przez minimum 30 minut. Ta czynność daje możliwość rozpuścić brud, zalegający w głębi dywanu. Następnie wykonywane jest pranie właściwe z wykorzystaniem środków czyszczących. Kolejnym etapem, który podejmuje firma piorąca dywany Głogów jest oczyszczanie w kąpieli wodnej za pomocą 18 szczotek z regulacją obrotów i siły nacisku. To bardzo istotne, gdyż możliwe jest dostosowanie mocy do rodzaju tkaniny. Po tym etapie następuje płukanie ciśnieniowe z obu stron, wtrysk płynu zmiękczającego oraz odwirowanie tkaniny z około 95% wody. Następnie dywany zostają przeniesione do suszarni i przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości.

Z jakiego powodu warto wykonać profesjonalne pranie wykładziny czy dywanu w Głogowie?

Wykonywanie generalnych porządków domowych raz na jakiś czas jest niezwykle ważne, jeżeli pragnie się zadbać o zdrowie i komfort domowników. Cykliczne oczyszczanie dywanów w Głogowie oraz wykładzin to nie tylko inwestycja w lepsze samopoczucie najbliższych, ale dodatkowo możliwość na przedłużenie życia tkaniny. Nawet przy dokładnym odkurzaniu dywanów nie uda się oczyścić go ze wszystkich zabrudzeń, zwłaszcza trudno widocznych na pierwszy rzut oka. Pralnia dywanów Głogów jest w stanie usunąć takie zanieczyszczenia jak sierść, kurz, bakterie czy roztocza, które są trudne do pozbycia się z gęstego włosia wykładzin.

Własnoręczne pranie, suszenie i odkurzanie dywanu Głogów może nie przynieść planowanych rezultatów. Korzystając z takich środków jak szampony czy mydła, można pozostawić osad, który sprawia, że brud jest łatwiej widoczny. Wywabienie go jest niezwykle trudne, a czasami nawet niemożliwe. Wykorzystanie za dużej ilości wody może być powodem nieestetycznego wybrzuszania lub kurczenia się wykładziny.

Istnieje więc znacząca różnica w tym jak czyszczeniem zajmują się specjaliści, a tym, jak radzą sobie z tym amatorzy. Profesjonalne czyszczenie przeprowadzają osoby, które mają odpowiednią wiedzę a także doświadczenie, aby móc prawidłowo przeprowadzić działania i zminimalizować ryzyko spowodowania uszkodzenia tkaniny. Warto podkreślić, że korzystają oni ze specjalnych chemikaliów, skutecznie usuwających jakiekolwiek zabrudzenia, dlatego samodzielnie wypranie plamy z oleju na ulubionych dywanie może zakończyć się wyrzuceniem go do śmieci, a zlecenie tej czynności fachowcom gwarantuje właściwe rozwiązanie problemu.

Dlaczego nie trzeba obawiać się czyszczenia chemicznego dywanów w Głogowie?

Wiele osób jest zmartwionych tym, że skorzystanie z usługi chemicznego prania wykładzin może doprowadzić do tego, że tkaniny zostaną zniszczone przez silnie czyszczące preparaty. Pralnie specjalizują się dokładnym oczyszczaniem, podczas którego wykorzystywany jest chemiczny natrysk, bogaty w substancje aktywne, za pomocą których w bezpieczny sposób pozbywa się zabrudzeń na tkaninie. Tylko taka forma pozwoli prawidłowo pozbyć się zabrudzeń wnikających głęboko w strukturę tkaniny. Jednocześnie preparat zmiękczający nada dywanowi miękkość, a skorzystanie z usługi impregnacji zapewni ochronę na długo.

Myślisz nad tym, czy zdecydować się na pranie wykładzin w Głogowie? Sprawdź stronę z naszą ofertą albo skontaktuj się z nami. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości mające związek z czyszczeniem dywanu.

Ile kosztuje pranie dywanu w pralni w Głogowie?

Kwoty mogą różnić się w zależności od tego, jakiego rodzaju usługa ma zostać wykonana. Najczęściej koszty nie są wysokie, z uwagi na to, że za pranie dywanów w Głogowie metodą na wskroś zapłacisz już od 15 złotych za m2. Dodatkowe usługi jak na przykład ozonowanie albo impregnacja również nie wynoszą dużo. Firmy piorące dywany, a przede wszystkim nasz Latający Dywan, oferują atrakcyjny cennik. W sytuacji zleceń niestandardowych, które będą obejmować znacznie większą liczbę dywanów lub wykładzin, cena prania dywanów ustalana jest indywidualnie, dzięki czemu można naprawdę tanio zamówić usługi.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Głogowa

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Głogów - pranie i czyszczenie dywanów w Głogowie

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to