Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Jawor

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Jawora!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Czyszczenie dywanów Jawor

Nasze przedsiębiorstwo to świetnie wyposażona pralnia dywanów Jawor, która oferuje usługi na terenie całego miasta. Skupiamy się na szeroko pojętym oczyszczaniu tkanin, a nasza oferta obejmuje również takie rozwiązania jak ozonowanie, usztywnianie czy impregnacja. Zdajemy sobie sprawę, że naszych klientów ciekawi, przez jakie fazy czyszczenia przeprowadzany jest ich dywan, dlatego poniżej znajdują się informacje odnośnie całego procesu od początkowego trzepania, aż po suszenie dywanów w Jaworze.

Jak wygląda proces prania chemicznego dywanów w mieście Jawor?

Chcąc wykonać czyszczenia dywanów Jawor, przekazujesz dywan w ręce fachowców, którzy przeprowadzą go przez kilka etapów działań dających możliwość skuteczne pozbycie się wszelkich zabrudzeń – od trudno zmywalnych plam tłuszczu, po kurz i sierść zwierzaka. Po wstępnej identyfikacji dywanu możemy zabrać go do naszej pralni, a tam najpierw zostanie przeprowadzone trzepanie mechaniczne z obu stron, dzięki czemu można usunąć przede wszystkim tzw. zabrudzenia suche, czyli takie, które nie są rozpuszczalne w wodzie. Będąc firmą piorącą dywany w Jaworze, pracujemy najnowszym sprzętem, ułatwiającym bardzo skuteczne oraz szybkie wytrzepanie tkaniny za pomocą specjalistycznego automatu.

Kolejno przeprowadzamy pranie wstępne, tzn. zanurzamy dywan w kąpieli wodnej z środkami dopasowanymi do rodzaju dywanu przez przynajmniej 30 minut. Ten etap pozwala rozpuścić brud, zalegający w głębi dywanu. Następnie wykonywane jest pranie właściwe z użyciem środków czyszczących. Kolejnym etapem, który podejmuje firma piorąca dywany Jawor jest oczyszczanie w kąpieli wodnej za pomocą 18 szczotek z regulacją obrotów oraz mocy nacisku. To bardzo istotne, ponieważ możliwe jest dostosowanie mocy do typu tkaniny. Następnie następuje płukanie ciśnieniowe z obu stron, natrysk płynu zmiękczającego oraz odwirowanie tkaniny z około 95% wody. Następnie dywany trafiają do suszarni i przechodzą dokładną kontrolę jakości.

Dlaczego opłaca się zdecydować się na profesjonalne pranie wykładziny czy dywanu w Jaworze?

Wykonywanie generalnych porządków domowych co pewien czas jest bardzo ważne, jeśli chce się zapewnić zdrowie oraz komfort domowników. Regularne oczyszczanie dywanów w Jaworze oraz dywanów to nie tylko zadbanie o dobre samopoczucie użytkowników, ale dodatkowo możliwość na przedłużenie życia dywanu. Nawet przy dokładnym odkurzaniu dywanów nie uda się oczyścić go ze wszystkich plam, zwłaszcza trudno widocznych na pierwszy rzut oka. Pralnia dywanów Jawor jest w stanie usunąć takie zabrudzenia jak sierść, kurz, bakterie czy roztocza, które są trudne do pozbycia się z gęstego włosia dywanów.

Samodzielne pranie, suszenie i odkurzanie dywanu Jawor może nie przynieść planowanych rezultatów. Wykorzystując jedynie takie środki jak szampony czy mydła, można pozostawić osad, który przyciąga zabrudzenia niczym magnes. Usunięcie go jest niezwykle trudne lub nawet nie do usunięcia. Wykorzystanie za dużej ilości wody może przyczyniać się do nieestetycznego wybrzuszania albo kurczenia się tkaniny.

Istnieje więc duża różnica pomiędzy tym jak czyszczeniem zajmują się specjaliści, a tym, jak radzą sobie z tym amatorzy. Właściwie wykonane pranie wykonują osoby, które mają odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby móc prawidłowo przeprowadzić działania oraz zminimalizować ryzyko spowodowania uszkodzenia tkaniny. Warto wyjaśnić, że korzystają oni ze specjalistycznych środków, skutecznie usuwających wszelkie zabrudzenia, z tego powodu własnoręczne wywabienie plamy z oleju na własnym dywanie ma prawo zakończyć się wyrzuceniem go do śmieci, a zlecenie tej czynności fachowcom zapewnia prawidłowe rozwiązanie problemu.

Dlaczego nie trzeba obawiać się czyszczenia chemicznego dywanów w Jaworze?

Wiele osób martwi się tym, że zamówienie usługi chemicznego czyszczenia dywanów może doprowadzić do tego, że tkaniny zostaną uszkodzone przez mocno działające preparaty. Pralnie specjalizują się dokładnym oczyszczaniem, w trakcie którego ma miejsce chemiczny natrysk, zawierający substancje aktywne, za pomocą których w bezpieczny sposób pozbywa się zabrudzeń na tkaninie. Jedynie taki sposób pozwoli prawidłowo usunąć plam wnikających głęboko w strukturę tkaniny. Jednocześnie preparat zmiękczający nada dywanowi miękkość, a wybranie usługi impregnacji zapewni ochronę na długo.

Zastanawiasz się nad tym, czy wybrać pranie wykładzin w Jaworze? Zapoznaj się z naszą ofertą czy skontaktuj się z nami. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości mające związek z czyszczeniem dywanu.

Ile kosztuje pranie dywanu w pralni w Jaworze?

Kwoty różnią się między sobą w zależności od typu czyszczenia. Zazwyczaj jednak ceny nie są wysokie, ponieważ za pranie dywanów w Jaworze sposobem na wskroś zapłacisz już od 15 złotych za metr kwadratowy. Dodatkowe opcje takie jak ozonowanie lub impregnacja nie będą sporym nadszarpnięciem domowego budżetu. Firmy piorące dywany, a zwłaszcza nasz Latający Dywan, oferują atrakcyjny cennik. W sytuacji zleceń z poza oferty, które będą obejmować znacznie większą liczbę dywanów bądź wykładzin, cena prania dywanów negocjowanie jest indywidualnie, dzięki czemu można niezwykle tanio zamówić usługi.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Jawora

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Jawor - pranie i czyszczenie dywanów w Jaworze

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to