Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Jelenia-Góra

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Jeleniaej Góry!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Czyszczenie dywanów Jelenia Góra

czyszczenie dywanów Jelenia Góra

Nasze przedsiębiorstwo to świetnie wyposażona pralnia dywanów Jelenia Góra, która oferuje działania na obszarze całego miasta. Skupiamy się na szeroko pojętym oczyszczaniu tkanin, ale nasze usługi obejmują również takich rozwiązań jak ozonowanie, usztywnianie czy impregnacja. Zdajemy sobie sprawę, że naszych klientów interesuje, przez jakie etapy przechodzi ich dywan, dlatego poniżej można znaleźć informacje dotyczące całego procesu od początkowego trzepania, aż po suszenie dywanów w Jeleniej Górze.

Jak wygląda proces prania chemicznego dywanów w Jeleniej Górze?

Decydując się na wykonanie czyszczenia dywanów Jelenia Góra, przekazujesz dywan w ręce specjalistów, którzy wykonają kilka etapów działań dających możliwość skuteczne usunięcie wszystkich zabrudzeń – od ciężko zmywalnych plam tłuszczu, po kurz i sierść zwierzaka. Po wstępnej identyfikacji dywanu zabieramy go do naszej pralni, a tam w pierwszej kolejności zostanie przeprowadzone trzepanie mechaniczne z obu stron, dzięki czemu można usunąć głównie tzw. zabrudzenia suche, czyli takie, które nie są rozpuszczalne w wodzie. Będąc firmą piorącą dywany w Jeleniej Górze, pracujemy najnowszym sprzętem, ułatwiającym bardzo skuteczne i szybkie wytrzepanie tkaniny przy pomocy specjalistycznego automatu.

Kolejno przeprowadzamy pranie wstępne, tzn. zanurzamy dywan w wodzie z środkami dopasowanymi do rodzaju tkaniny przez przynajmniej pół godziny. Ten etap pozwala rozpuścić brud, który zalega w głębszych warstwach dywanu. Następnie przeprowadzane jest pranie zasadnicze z użyciem środków czyszczących. Kolejnym etapem, który podejmuje firma piorąca dywany Jelenia Góra jest oczyszczanie w kąpieli wodnej przy wykorzystaniu 18 szczotek z regulacją obrotów a także siły nacisku. Jest to niezwykle istotne, ponieważ możliwe jest dostosowanie mocy do rodzaju dywanu. Następnie następuje płukanie ciśnieniowe z dwóch stron, wtrysk płynu zmiękczającego oraz odwirowanie tkaniny z około 95% wody. Następnie tkaniny trafiają do suszarni i przechodzą rygorystyczną kontrolę wykonania prania.

Dlaczego warto wykonać profesjonalne pranie wykładziny czy dywanu w Jeleniej Górze?

Wykonywanie gruntownych porządków domowych co pewien czas jest bardzo istotne, jeśli pragnie się zadbać o zdrowie oraz komfort domowników. Cykliczne oczyszczanie dywanów w Jeleniej Górze oraz wykładzin to nie tylko zadbanie o lepsze samopoczucie najbliższych, ale również sposób na przedłużenie trwałości tkaniny. Nawet dokładnie odkurzając materiał nie uda się oczyścić go ze wszystkich zabrudzeń, głównie tych niewidocznych na pierwszy rzut oka. Pralnia dywanów Jelenia Góra daje możliwość usunąć takie zanieczyszczenia jak sierść, kurz, bakterie czy roztocza, które są trudne do pozbycia się z gęstego włosia wykładzin.

Samodzielne pranie, suszenie i odkurzanie dywanu Jelenia Góra może nie przynieść planowanych rezultatów. Wykorzystując jedynie takie środki jak szampony czy mydła, bardzo łatwo pozostawić osad, który sprawia, że brud jest łatwiej widoczny. Usunięcie go jest niezwykle trudne lub nawet nie do usunięcia. Wykorzystanie za dużej ilości wody może być powodem nieestetycznego wybrzuszania albo kurczenia się dywanu.

Jest też duża różnica w tym jak praniem zajmują się specjaliści, a tym, jak wykonuje się to w warunkach domowych. Właściwie wykonane pranie wykonują osoby, które mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, by móc właściwie wykonać cały proces i uniknąć ryzyka spowodowania uszkodzenia tkaniny. Należy wyjaśnić, że korzystają oni ze specjalistycznych środków, prawidłowo usuwających wszelkie zabrudzenia, dlatego samodzielnie wypranie plamy z oleju na własnym dywanie ma prawo skończyć się wyrzuceniem go do kosza, a zlecenie tej czynności specjalistom gwarantuje prawidłowe wykonanie prania.

Dlaczego nie trzeba obawiać się czyszczenia chemicznego dywanów w Jeleniej Górze?

Wiele osób jest zmartwionych tym, że skorzystanie z usługi chemicznego prania dywanów może doprowadzić do tego, że tkaniny zostaną uszkodzone przez mocno działające preparaty. Pralnie zajmują się dokładnym oczyszczaniem, podczas którego ma miejsce chemiczny natrysk, zawierający substancje aktywne, przy wykorzystaniu których w bezpieczny sposób pozbywa się zabrudzeń na tkaninie. Jedynie taki sposób pozwoli prawidłowo usunąć plam wnikających głęboko w strukturę tkaniny. Dodatkowo preparat zmiękczający nada dywanowi miękkość, a wybranie usługi impregnacji zapewni ochronę na długo.

Zastanawiasz się nad tym, czy wybrać pranie wykładzin w Jeleniej Górze? Zapoznaj się z naszą ofertą albo skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy wątpliwości dotyczące procesu czyszczenia.

Ile kosztuje pranie dywanu w pralni w Jeleniej Górze?

Kwoty różnią się między sobą w zależności od tego, jakiego rodzaju usługa ma zostać wykonana. Najczęściej ceny nie są wysokie, ponieważ za pranie dywanów w Jeleniej Górze metodą na wskroś nie wydasz więcej niż od 15 złotych za metr kwadratowy. Dodatkowe opcje jak na przykład ozonowanie czy impregnacja również nie wynoszą dużo. Firmy piorące dywany, czyli nasz Latający Dywan, oferują atrakcyjny cennik, dlatego z pewnością warto zainwestować w fachową usługę oczyszczania. W sytuacji zleceń niestandardowych, które obejmują znacznie większą liczbę dywanów lub wykładzin, cena prania dywanów ustalana jest indywidualnie, dzięki czemu można naprawdę tanio zamówić usługi.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Jeleniej Góry

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Jelenia Góra - pranie i czyszczenie dywanów w Jeleniej Górze

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to