Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów w Krakowie

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Krakowa!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan

Cennik

Kompleksowe pranie dywanów w Krakowie to nasza podstawowa usługa, z której skorzystało już wielu zadowolonych klientów. Cały czas się rozwijamy i podnosimy standardy obsługi. Oferowane przez Latający Dywan czyszczenie dywanów jest skuteczne, ekspresowe, a przede wszystkim atrakcyjne cenowo. Korzystamy z maszyn wyprodukowanych przez renomowanych producentów i zawsze dobieramy odpowiednią chemię do konkretnego dywanu, aby osiągnąć najlepszy możliwy rezultat końcowy.

Ile kosztuje wypranie dywanu?

Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie utrzymać poziom usług na najwyższym poziomie, a przy tym sprawić, aby cena wciąż była przystępna. Pranie dywanu metodą na wskroś wykonujemy już od 15zł/m2. W przypadku dywanów gęstych lub z wysokim runem koszt wynosi 17zł/m2. Przyjmujemy wszystkie rodzaje dywanów, niezależnie od rozmiaru i wieku.

Klient musi wykonać tylko jeden telefon lub zamówić usługę online poprzez znajdujący się na stronie formularz. My zajmiemy się resztą. Przyjeżdżamy pod wskazany adres, oceniamy stan dywanu, robimy szybką wycenę i zabieramy go do naszej pralni. Po wszystkim odwozimy powierzone nam dywany w dowolnie wybrane przez klienta miejsce.

Zamieszczony na stronie pralni cennik zawiera wszystkie opłaty za poszczególne usługi podstawowe, dodatkowe oraz transport. W przypadku zleceń nietypowych, takich jak pranie wykładzin czy dywanów w większej liczbie, jesteśmy w stanie uzgodnić cenę indywidualnie.

Pranie dywanów metodą na wskroś

Korzystamy ze sposobu, który pozwala nam skutecznie usunąć wszystkie zabrudzenia, nawet te znajdujące się najgłębiej. Jako firma piorąca dywany stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu, dlatego wybraliśmy technologię prania na wskroś. Polega ona na dogłębnym praniu z użyciem znacznej ilości wody. Cały proces składa się z wielu etapów. Po przyjechaniu do klienta, fotografujemy dywan, oceniamy jego stan i dokonujemy szybkiej wyceny. Następnie oznaczamy i transportujemy dywan do nas.

Pierwszym krokiem, jaki podejmuje nasza pralnia dywanów jest mechaniczne trzepanie z wykorzystaniem automatu trzepiącego. Umożliwia to szybkie oraz efektywne usunięcie brudu suchego, który zalega na powierzchni dywanu. Najczęściej jest to kurz, sierść, pył, włosy czy piasek. Prędkość przesuwania oraz częstotliwość uderzeń dostosowywana jest do typu dywanu. Następnie wykonujemy pranie wstępne, które polega na zamoczeniu dywanu w 3 tysiącach litrów wody. Specjalne mieszadła wprowadzają go w ruch, co powoduje, że resztki brudu zostają rozpuszczone i odczepiają się od powierzchni. W ten sam sposób postępuje czyszczenie dywanów z długim włosiem, jak również każdego innego rodzaju.

Kolejnym etapem jest pranie zasadnicze. Do tego celu wykorzystujemy szorowarkę tarczową oraz chemię przeznaczoną do konkretnego rodzaju dywanu. Pozostały brud wypłukujemy pod wysokim ciśnieniem. Nasza pralnia dywanów w Krakowie przywiązuje najwyższą wagę do zadowolenia klienta, dlatego już w tym momencie dokonujemy pierwszej, wstępnej kontroli jakości, aby upewnić się, że wszystkie zanieczyszczenia zostały wypłukane.

Na koniec dywan wirujemy, co sprawia, że jakiekolwiek pozostałości brudu zostają usunięte, a potem przechodzimy do suszenia w specjalnie zaprojektowanej suszarni. Po wszystkim odkurzamy i zaczesujemy dywan oraz przeprowadzamy ostatnią, wyjątkowo dokładną kontrolę jakości. W ten sposób klient otrzymuje gwarancję, że zwrócony do niego dywan jest w idealnym stanie.

Szeroki asortyment usług dodatkowych

Poza ofertą podstawową, świadczymy także wiele innych usług, takich jak:

  • czyszczenie wykładzin,
  • usztywnianie dywanów miękkich, spranych, wytartych, dzięki czemu odzyskują one dawną świetność,
  • impregnacja, która pomaga utrzymać dywan w czystości i znacznie ułatwia kolejne prania,
  • ozonowanie – ten proces polecamy w przypadku, jeśli dywan został zabrudzony pleśnią, wymiocinami, grzybami, potem, moczem lub przeszedł zapachem zwierząt albo dymu tytoniowego; dzięki tej metodzie wszystkie niepożądane czynniki zostaną usunięte,
  • odkurzanie z sierści zwierząt oraz włosów przy pomocy wydajnych maszyn oraz specjalistycznych zbieraków,
  • pranie dywanów wełnianych,
  • usuwanie roztocza z wykorzystaniem sprawdzonego środka, który zatrzymuje proces ich rozwoju nawet na pół roku,
  • obszywanie i przycinanie zniszczonych, przetartych czy zmechaconych brzegów, a także usuwanie starych frędzli zgodnie z zaleceniami klienta.

Najwyższa jakość obsługi klienta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z zamieszczoną na stronie ofertą, czasem realizacji czy możliwością zamówienia niestandardowych usług, zachęcamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych informacji, doradzimy oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich zamieszkujących Kraków i okolice. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach otwarcia pralni. Polecamy zapoznanie się z zamieszczonymi w galerii zdjęciami, prezentującymi efekty naszej pracy. Z nami zawsze jest profesjonalnie oraz tanio. Dajemy gwarancję 100% satysfakcji.

Kompleksowe usługi: czyszczenie/pranie dywanów kraków, czyszczenie/pranie wykładzin Kraków, pralnia dywanów Kraków/w Krakowie.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Krakowa

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to