Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Kraków

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Krakowa!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Kompleksowe pranie dywanów w Krakowie to nasza podstawowa usługa, z której skorzystało już wielu zadowolonych klientów. Cały czas się rozwijamy i podnosimy standardy obsługi. Oferowane przez Latający Dywan czyszczenie dywanów jest skuteczne, ekspresowe, a przede wszystkim atrakcyjne cenowo. Korzystamy z maszyn wyprodukowanych przez renomowanych producentów i zawsze dobieramy odpowiednią chemię do konkretnego dywanu, aby osiągnąć najlepszy możliwy rezultat końcowy.

Ile kosztuje wypranie dywanu w Krakowie?

Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie utrzymać poziom usług na najwyższym poziomie, a przy tym sprawić, aby cena wciąż była przystępna. Pranie dywanu Kraków metodą na wskroś wykonujemy już od 15zł/m2. W przypadku dywanów gęstych lub z wysokim runem koszt wynosi od 17zł/m2. Przyjmujemy wszystkie rodzaje dywanów, niezależnie od rozmiaru i wieku.

Klient musi wykonać tylko jeden telefon lub zamówić usługę online poprzez znajdujący się na stronie formularz. My zajmiemy się resztą. Przyjeżdżamy pod wskazany adres, oceniamy stan dywanu, robimy szybką wycenę i zabieramy go do naszej pralni. Po wszystkim odwozimy powierzone nam dywany w dowolnie wybrane przez klienta miejsce.

Zamieszczony na stronie pralni cennik zawiera wszystkie opłaty za poszczególne usługi podstawowe, dodatkowe oraz transport. W przypadku zleceń nietypowych, takich jak pranie wykładzin czy dywanów w większej liczbie, jesteśmy w stanie uzgodnić cenę indywidualnie.

Pranie dywanów metodą na wskroś w Krakowie

Korzystamy ze sposobu, który pozwala nam skutecznie usunąć wszystkie zabrudzenia, nawet te znajdujące się najgłębiej. Jako firma piorąca dywany stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu, dlatego wybraliśmy technologię prania na wskroś. Polega ona na dogłębnym praniu z użyciem znacznej ilości wody. Cały proces składa się z wielu etapów. Po przyjechaniu do klienta, fotografujemy dywan, oceniamy jego stan i dokonujemy szybkiej wyceny. Następnie oznaczamy i transportujemy dywan do nas.

Pierwszym krokiem, jaki podejmuje nasza pralnia dywanów Kraków jest mechaniczne trzepanie z wykorzystaniem automatu trzepiącego. Umożliwia to szybkie oraz efektywne usunięcie brudu suchego, który zalega na powierzchni dywanu. Najczęściej jest to kurz, sierść, pył, włosy czy piasek. Prędkość przesuwania oraz częstotliwość uderzeń dostosowywana jest do typu dywanu. Następnie wykonujemy pranie wstępne, które polega na zamoczeniu dywanu w 3 tysiącach litrów wody. Specjalne mieszadła wprowadzają go w ruch, co powoduje, że resztki brudu zostają rozpuszczone i odczepiają się od powierzchni. W ten sam sposób postępuje czyszczenie dywanów z długim włosiem, jak również każdego innego rodzaju.

Kolejnym etapem jest pranie zasadnicze. Do tego celu wykorzystujemy szorowarkę tarczową oraz chemię przeznaczoną do konkretnego rodzaju dywanu. Pozostały brud wypłukujemy pod wysokim ciśnieniem. Nasza pralnia dywanów w Krakowie przywiązuje najwyższą wagę do zadowolenia klienta, dlatego już w tym momencie dokonujemy pierwszej, wstępnej kontroli jakości, aby upewnić się, że wszystkie zanieczyszczenia zostały wypłukane.

Na koniec dywan wirujemy, co sprawia, że jakiekolwiek pozostałości brudu zostają usunięte, a potem przechodzimy do suszenia w specjalnie zaprojektowanej suszarni. Po wszystkim odkurzamy i zaczesujemy dywan oraz przeprowadzamy ostatnią, wyjątkowo dokładną kontrolę jakości. W ten sposób klient otrzymuje gwarancję, że zwrócony do niego dywan jest w idealnym stanie.

Szeroki asortyment usług dodatkowych

Poza ofertą podstawową, świadczymy także wiele innych usług, takich jak:

  • czyszczenie wykładzin,
  • usztywnianie dywanów miękkich, spranych, wytartych, dzięki czemu odzyskują one dawną świetność,
  • impregnacja, która pomaga utrzymać dywan w czystości i znacznie ułatwia kolejne prania,
  • ozonowanie – ten proces polecamy w przypadku, jeśli dywan został zabrudzony pleśnią, wymiocinami, grzybami, potem, moczem lub przeszedł zapachem zwierząt albo dymu tytoniowego; dzięki tej metodzie wszystkie niepożądane czynniki zostaną usunięte,
  • odkurzanie z sierści zwierząt oraz włosów przy pomocy wydajnych maszyn oraz specjalistycznych zbieraków,
  • pranie dywanów wełnianych,
  • usuwanie roztocza z wykorzystaniem sprawdzonego środka, który zatrzymuje proces ich rozwoju nawet na pół roku,
  • obszywanie i przycinanie zniszczonych, przetartych czy zmechaconych brzegów, a także usuwanie starych frędzli zgodnie z zaleceniami klienta.

Najwyższa jakość obsługi klienta

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z zamieszczoną na stronie ofertą, czasem realizacji czy możliwością zamówienia niestandardowych usług, zachęcamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych informacji, doradzimy oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich zamieszkujących Kraków i okolice. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach otwarcia pralni. Polecamy zapoznanie się z zamieszczonymi w galerii zdjęciami, prezentującymi efekty naszej pracy. Z nami zawsze jest profesjonalnie oraz tanio. Dajemy gwarancję 100% satysfakcji.

Kompleksowe usługi: czyszczenie/pranie dywanów kraków, czyszczenie/pranie wykładzin Kraków, pralnia dywanów Kraków/w Krakowie.

Czyszczenie dywanów w Krakowie

Nasza firma to profesjonalna pralnia dywanów, która świadczy usługi na terenie Krakowa. Zajmujemy się kompleksowym oczyszczaniem tkanin, a nasza oferta obejmuje również takie rozwiązania jak ozonowanie, usztywnianie czy impregnacja. Wiemy, że naszych klientów ciekawi, przez jakie etapy przechodzi ich dywan, dlatego poniżej znajdują się informację dotyczące całego procesu ­– od trzepania mechanicznego, aż po suszenie dywanów w Krakowie.

Jak wygląda proces prania chemicznego dywanów w Krakowie?

Decydując się na wykonanie czyszczenia, przekazujesz dywan w ręce fachowców, którzy przeprowadzą go przez kilka etapów umożliwiających skuteczne usunięcie wszystkich zabrudzeń – od trudno zmywalnych plam tłuszczu, po kurz i sierść zwierzaka. Po wstępnej identyfikacji dywanu możemy zabrać go do naszej pralni, gdzie w pierwszej kolejności zostanie poddany trzepaniu mechanicznemu z obu stron, co pozwoli usunąć przede wszystkim tzw. zabrudzenia suche, czyli takie, które nie są rozpuszczalne w wodzie. Jako firma piorącą dywany w Krakowie, dysponujemy nowoczesnym sprzętem, ułatwiającym bardzo skuteczne oraz szybkie wytrzepanie materiału za pomocą specjalistycznemu automatu.

Następnie wykonujemy pranie wstępne, czyli zanurzamy dywan w kąpieli wodnej ze środkami dopasowanymi do rodzaju tkaniny przez minimum 30 minut. Ten etap pozwala rozpuścić brud, który zalega w głębi dywanu. Następnie wykonywane jest pranie zasadnicze z użyciem środków czyszczących. Kolejnym etapem, który podejmuje firma piorąca dywany, jest oczyszczanie w kąpieli wodnej za pomocą 18 szczotek z regulacją obrotów oraz siły nacisku. To bardzo istotne, gdyż możliwe jest dostosowanie mocy do rodzaju dywanu. Po tym etapie następuje płukanie ciśnieniowe z obu stron, natrysk płynu zmiękczającego oraz odwirowanie tkaniny z około 95% wody. Następnie dywany trafiają do suszarni oraz przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości.

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalne pranie wykładziny czy dywanu w Krakowie?

Przeprowadzenie generalnych porządków domowych raz na jakiś czas jest niezwykle ważne, jeśli pragnie się zadbać o zdrowie i komfort domowników. Regularne oczyszczanie dywanów oraz wykładzin to nie tylko inwestycja w dobre samopoczucie najbliższych, ale również sposób na przedłużenie trwałości tkaniny. Nawet przy dokładnym odkurzaniu dywanów nie uda się oczyścić go ze wszystkich zabrudzeń, zwłaszcza niewidocznych na pierwszy rzut oka. Pralnia jest w stanie usunąć takie zanieczyszczenia jak sierść, kurz, bakterie czy roztocza, dla których gęste włosie dywanów stanowi idealne środowisko do rozwoju.

Samodzielnie pranie, suszenie i odkurzanie dywanu może przynieść więcej szkody niż pożytku. Korzystając z takich środków jak szampony czy mydła, bardzo łatwo pozostawić osad, który przyciąga zabrudzenia niczym magnes. Usunięcie go jest niezwykle trudne, a czasami nawet niemożliwe. Zbyt duże ilości wody mogą z kolei przyczyniać się do nieestetycznego wybrzuszania czy kurczenia się dywanu.

Istnieje więc spora różnica pomiędzy tym, w jaki sposób czyszczeniem zajmują się specjaliści, a tym, jak radzą sobie z tym amatorzy. Profesjonalne pranie wykonują osoby, które mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, by móc efektywnie przeprowadzić cały proces oraz uniknąć ryzyka spowodowania szkody. Warto podkreślić, że korzystają oni ze specjalistycznych środków, skutecznie usuwających wszelkie zabrudzenia, dlatego samodzielnie wypranie plamy z oleju na ulubionych dywanie może skończyć się wyrzuceniem go do kosza, a powierzenie tej usługi fachowcom gwarantuje właściwe rozwiązanie problemu.

Dlaczego nie trzeba obawiać się czyszczenia chemicznego dywanów w Krakowie ?

Wiele osób martwi się tym, że skorzystanie z usługi chemicznego prania dywanów sprawi, że tkaniny zostaną zniszczone przez silnie działające środki. Nic bardziej mylnego! Pralnie zajmują się profesjonalnym oczyszczaniem, podczas którego wykorzystywany jest chemiczny natrysk, zawierający substancje aktywne, za pomocą których w bezpieczny sposób usuwane są wszelkie zanieczyszczenia. Jedynie taka forma pozwoli skutecznie pozbyć się zabrudzeń wnikających głęboko w strukturę tkaniny. Dodatkowo preparat zmiękczający nada dywanowi miękkość, a skorzystanie z dodatkowej usługi impregnacji zapewni ochronę na długo.

Zastanawiasz się nad tym, czy zdecydować się na pranie wykładzin w Krakowie? Sprawdź naszą ofertą lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości dotyczące procesu czyszczenia.

Ile kosztuje pranie dywanu w pralni w Krakowie?

Ceny różnią się między sobą w zależności od tego, jakiego rodzaju usługa ma zostać wykonana. Zazwyczaj jednak koszty nie są wysokie, ponieważ za pranie dywanów w Krakowie metodą na wskroś zapłacisz już od 15 złotych za m2. Dodatkowe usługi takie jak ozonowanie czy impregnacja nie będą sporym nadszarpnięciem domowego budżetu. Firmy piorące dywany, a zwłaszcza nasz Latający Dywan, oferują atrakcyjny cennik, dlatego z pewnością warto zainwestować w fachową usługę oczyszczania. W przypadku zleceń niestandardowych, które obejmują znacznie większą liczbę dywanów bądź wykładzin, cena ustalana jest indywidualnie, dzięki czemu można naprawdę tanio skorzystać z kompleksowej usługi.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Krakowa

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Kraków - pranie i czyszczenie dywanów w Krakowie

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to