Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Legnica

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Legnicy!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Czyszczenie dywanów Legnica

Nasze przedsiębiorstwo to doświadczona pralnia dywanów Legnica, która zapewnia działania na obszarze całego miasta. Skupiamy się na szeroko pojętym oczyszczaniu tkanin, ale nasze usługi dotyczą również takich rozwiązań jak ozonowanie, usztywnianie czy impregnacja. Rozumiemy, że naszych klientów ciekawi, przez jakie etapy przeprowadzany jest ich dywan, z tego powodu więc poniżej znajdują się informacje dotyczące całego procesu od początkowego trzepania, aż po suszenie dywanów w Legnicy.

Jak wygląda proces prania chemicznego dywanów w Legnicy?

Decydując się na wykonanie czyszczenia dywanów Legnica, oddajesz dywan w ręce fachowców, którzy przeprowadzą go przez kilka etapów prac umożliwiających właściwe pozbycie się wszelkich plam – od trudno zmywalnych plam tłuszczu, po kurz i sierść zwierzaka. Po wstępnej identyfikacji dywanu zabieramy go do naszej pralni, gdzie najpierw zostanie przeprowadzone trzepanie mechaniczne z obu stron, dzięki czemu można usunąć głównie tzw. zabrudzenia suche, czyli takie, które nie są rozpuszczalne w wodzie. Jako firma piorąca dywany w Legnicy, dysponujemy nowoczesnym sprzętem, ułatwiającym bardzo skuteczne i szybkie wytrzepanie materiału za pomocą specjalistycznego automatu.

Następnie wykonujemy pranie wstępne, tzn. zanurzamy tkaninę w wodzie z środkami dopasowanymi do rodzaju tkaniny przez minimum pół godziny. Ta czynność daje możliwość rozpuścić brud, zalegający w głębi dywanu. Następnie wykonywane jest pranie zasadnicze z użyciem środków czyszczących. Kolejnym krokiem, który podejmuje firma piorąca dywany Legnica to wyczyszczenie w kąpieli wodnej za pomocą 18 szczotek z regulacją obrotów i siły nacisku. To bardzo istotne, ponieważ możliwe jest wybranie mocy do typu dywanu. Następnie następuje płukanie ciśnieniowe z obu stron, wtrysk płynu zmiękczającego oraz odwirowanie tkaniny z około 95% wody. Następnie tkaniny trafiają do suszarni oraz przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości.

Dlaczego warto wykonać profesjonalne pranie wykładziny czy dywanu w Legnicy?

Wykonywanie gruntownych porządków domowych co pewien czas jest bardzo istotne, jeżeli pragnie się zadbać o zdrowie oraz komfort domowników. Cykliczne oczyszczanie dywanów w Legnicy oraz wykładzin to nie tylko zadbanie o lepsze samopoczucie użytkowników, ale dodatkowo możliwość na przedłużenie trwałości dywanu. Nawet przy dokładnym odkurzaniu dywanów nie uda się oczyścić go ze wszystkich zabrudzeń, zwłaszcza trudno widocznych na pierwszy rzut oka. Pralnia dywanów Legnica jest w stanie usunąć takie zabrudzenia jak sierść, kurz, bakterie czy roztocza, które są trudne do pozbycia się z gęstego włosia dywanów.

Własnoręczne pranie, suszenie i odkurzanie dywanu Legnica może nie przynieść planowanych rezultatów. Korzystając z takich środków jak szampony czy mydła, bardzo łatwo pozostawić osad, który sprawia, że brud jest łatwiej widoczny. Wywabienie go jest niezwykle trudne, a czasami nawet niemożliwe. Wykorzystanie za dużej ilości wody może przyczyniać się do nieestetycznego wybrzuszania lub kurczenia się tkaniny.

Istnieje więc duża różnica pomiędzy tym jak praniem zajmują się fachowcy, a tym, jak radzą sobie z tym amatorzy. Profesjonalne pranie wykonują osoby, które mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby móc prawidłowo przeprowadzić cały proces oraz zminimalizować ryzyko spowodowania uszkodzenia tkaniny. Warto wyjaśnić, że korzystają oni ze specjalistycznych chemikaliów, skutecznie usuwających wszelkie zabrudzenia, dlatego samodzielnie wypranie plamy z oleju na własnym dywanie ma prawo skończyć się wyrzuceniem go do śmieci, a zlecenie tej usługi specjalistom gwarantuje właściwe wykonanie prania.

Dlaczego nie trzeba obawiać się czyszczenia chemicznego dywanów w Legnicy?

Wiele osób jest zmartwionych tym, że skorzystanie z usługi chemicznego prania dywanów może doprowadzić do tego, że tkaniny zostaną zniszczone przez silnie działające preparaty. Pralnie zajmują się dokładnym oczyszczaniem, podczas którego wykorzystywany jest chemiczny natrysk, bogaty w substancje aktywne, przy wykorzystaniu których w bezpieczny sposób pozbywa się zabrudzeń na tkaninie. Tylko taki sposób pozwoli właściwie pozbyć się zabrudzeń wnikających głęboko w strukturę tkaniny. Dodatkowo preparat zmiękczający doda dywanowi miękkość, a skorzystanie z usługi impregnacji zapewni efekty na długo.

Myślisz nad tym, czy zdecydować się na pranie wykładzin w Legnicy? Sprawdź stronę z naszą ofertą albo skontaktuj się z nami. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy wątpliwości mające związek z czyszczeniem dywanu.

Ile kosztuje pranie dywanu w pralni w Legnicy?

Kwoty różnią się między sobą w zależności od typu czyszczenia. Zazwyczaj jednak ceny nie są wysokie, z uwagi na to, że za pranie dywanów w Legnicy metodą na wskroś zapłacisz już od 15 złotych za metr kwadratowy. Dodatkowe usługi jak na przykład ozonowanie lub impregnacja nie będą sporym nadszarpnięciem domowego budżetu. Firmy piorące dywany, czyli nasz Latający Dywan, mogą zaoferować atrakcyjny cennik, dlatego z pewnością warto zainwestować w fachową usługę oczyszczania. W przypadku zleceń niestandardowych, które będą obejmować znacznie większą liczbę dywanów bądź wykładzin, cena prania dywanów ustalana jest indywidualnie, przez co można naprawdę tanio skorzystać z kompleksowej usługi.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Legnicy

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Legnica - pranie i czyszczenie dywanów w Legnicy

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to