Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Lubin

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Lubina!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Czyszczenie dywanów Lubin

czyszczenie dywanów Lubin

Nasza firma to profesjonalna pralnia dywanów Lubin, która oferuje działania na terenie miasta. Specjalizujemy się w kompleksowym oczyszczaniu tkanin, ale nasze usługi dotyczą również takich rozwiązań jak ozonowanie, usztywnianie czy impregnacja. Wiemy, że naszych klientów ciekawi, przez jakie fazy czyszczenia przeprowadzany jest ich dywan, dlatego poniżej można znaleźć informacje dotyczące całego procesu od początkowego trzepania, aż po suszenie dywanów w Lubinie.

Jak wygląda proces prania chemicznego dywanów w Lubinie?

Decydując się na wykonanie czyszczenia dywanów Lubinie, przekazujesz dywan w ręce fachowców, którzy przeprowadzą go przez kilka etapów prac dających możliwość skuteczne pozbycie się wszelkich zabrudzeń – od ciężko zmywalnych plam tłuszczu, po kurz i sierść zwierzaka. Po wstępnej identyfikacji dywanu zabieramy go do naszej pralni, a tam najpierw zostanie przeprowadzone trzepanie mechaniczne z obu stron, dzięki czemu można usunąć głównie tzw. zabrudzenia suche, czyli takie, które nie są rozpuszczalne w wodzie. Jako firma piorąca dywany w Lubinie, pracujemy najnowszym sprzętem, ułatwiającym bardzo skuteczne i szybkie wytrzepanie tkaniny przy pomocy dokładnego automatu.

Kolejno przeprowadzamy pranie wstępne, tzn. zanurzamy dywan w kąpieli wodnej z środkami dopasowanymi do rodzaju tkaniny przez przynajmniej 30 minut. Ta czynność daje możliwość rozpuścić brud, który zalega w głębszych warstwach dywanu. Następnie wykonywane jest pranie właściwe z użyciem środków czyszczących. Kolejnym etapem, który podejmuje firma piorąca dywany Lubin jest oczyszczanie w kąpieli wodnej przy wykorzystaniu 18 szczotek z regulacją obrotów oraz mocy nacisku. To bardzo istotne, ponieważ możliwe jest wybranie mocy do rodzaju tkaniny. Po tym etapie następuje płukanie ciśnieniowe z obu stron, wtrysk płynu zmiękczającego oraz odwirowanie tkaniny z około 95% wody. Następnie dywany trafiają do suszarni oraz przechodzą dokładną kontrolę wykonania prania.

Z jakiego powodu opłaca się wykonać profesjonalne pranie wykładziny czy dywanu w Lubinie?

Wykonywanie gruntownych porządków domowych co pewien czas jest bardzo ważne, jeśli chce się zadbać o zdrowie i komfort domowników. Regularne oczyszczanie dywanów w Lubinie oraz wykładzin to nie tylko zadbanie o dobre samopoczucie użytkowników, ale dodatkowo możliwość na przedłużenie życia tkaniny. Nawet przy dokładnym odkurzaniu dywanów nie uda się oczyścić go ze wszystkich zabrudzeń, zwłaszcza trudno widocznych na pierwszy rzut oka. Pralnia dywanów Lubin jest w stanie usunąć takie zanieczyszczenia jak sierść, kurz, bakterie czy roztocza, które są trudne do pozbycia się z gęstego włosia dywanów.

Własnoręczne pranie, suszenie i odkurzanie dywanu Lubin może nie przynieść planowanych rezultatów. Korzystając z takich środków jak szampony czy mydła, można pozostawić osad, który sprawia, że brud jest łatwiej widoczny. Usunięcie go jest niezwykle trudne, a czasami nawet niemożliwe. Wykorzystanie za dużej ilości wody może być powodem nieestetycznego wybrzuszania albo kurczenia się tkaniny.

Jest też znacząca różnica w tym jak praniem zajmują się fachowcy, a tym, jak radzą sobie z tym amatorzy. Właściwie wykonane czyszczenie wykonują osoby, posiadające odpowiednią wiedzę a także doświadczenie, by móc efektywnie przeprowadzić cały proces i uniknąć ryzyka spowodowania szkody. Warto wyjaśnić, że korzystają oni ze specjalnych chemikaliów, prawidłowo usuwających wszelkie zabrudzenia, dlatego samodzielnie wypranie plamy z oleju na ulubionych dywanie może skończyć się wyrzuceniem go do kosza, a zlecenie tej czynności fachowcom gwarantuje właściwe wykonanie prania.

Dlaczego nie trzeba obawiać się czyszczenia chemicznego dywanów w Lubinie?

Wiele osób martwi się tym, że zamówienie usługi chemicznego czyszczenia tkanin sprawi, że tkaniny zostaną zniszczone przez silnie czyszczące preparaty. Pralnie zajmują się profesjonalnym oczyszczaniem, w trakcie którego ma miejsce chemiczny natrysk, bogaty w substancje aktywne, za pomocą których w bezpieczny sposób usuwane są wszelkie zanieczyszczenia. Jedynie taka forma pozwoli prawidłowo usunąć plam wnikających głęboko w strukturę tkaniny. Jednocześnie preparat zmiękczający doda dywanowi miękkość, a skorzystanie z usługi impregnacji zapewni ochronę na długo.

Zastanawiasz się nad tym, czy wybrać pranie wykładzin w Lubinie? Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości mające związek z czyszczeniem dywanu.

Ile kosztuje pranie dywanu w pralni w Lubinie?

Ceny różnią się między sobą w zależności od tego, jakiego rodzaju usługa ma zostać wykonana. Najczęściej ceny nie są wysokie, ponieważ za pranie dywanów w Lubinie sposobem na wskroś nie wydasz więcej niż od 15 złotych za m2. Dodatkowe opcje jak na przykład ozonowanie albo impregnacja nie będą sporym nadszarpnięciem domowego budżetu. Firmy piorące dywany, a zwłaszcza nasz Latający Dywan, oferują atrakcyjny cennik. W przypadku zleceń z poza oferty, które będą obejmować znacznie większą liczbę dywanów bądź wykładzin, cena prania dywanów ustalana jest indywidualnie, dzięki czemu można niezwykle tanio skorzystać z kompleksowej usługi.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Lubina

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Lubin - pranie i czyszczenie dywanów w Lubinie

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to