Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Polkowice

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Polkowic!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Czyszczenie dywanów Polkowice

Nasze przedsiębiorstwo to świetnie wyposażona pralnia dywanów Polkowice, która świadczy usługi na terenie miasta. Skupiamy się na szeroko pojętym oczyszczaniu tkanin, a nasze usługi obejmują również takich rozwiązań jak ozonowanie, usztywnianie czy impregnacja. Wiemy, że naszych klientów interesuje, przez jakie fazy czyszczenia przechodzi ich dywan, z tego powodu więc poniżej znajdują się informacje dotyczące całego procesu od trzepania mechanicznego, aż po suszenie dywanów w Polkowicach.

Jak wygląda proces prania chemicznego dywanów w Polkowicach?

Chcąc wykonać czyszczenia dywanów Polkowice, oddajesz dywan w ręce specjalistów, którzy przeprowadzą go przez kilka etapów działań umożliwiających skuteczne usunięcie wszystkich plam – od ciężko zmywalnych plam tłuszczu, po kurz i sierść zwierzaka. Po wstępnej identyfikacji dywanu zabieramy go do naszej pralni, gdzie w pierwszej kolejności zostanie poddany trzepaniu mechanicznemu z obu stron, dzięki czemu można usunąć głównie tzw. zabrudzenia suche, czyli takie, które nie są rozpuszczalne w wodzie. Będąc firmą piorącą dywany w Polkowicach, dysponujemy nowoczesnym sprzętem, ułatwiającym dokładne oraz szybkie wytrzepanie materiału przy pomocy specjalistycznego automatu.

Następnie wykonujemy pranie wstępne, tzn. zanurzamy tkaninę w wodzie z środkami dopasowanymi do rodzaju tkaniny przez przynajmniej pół godziny. Ten etap daje możliwość rozpuścić brud, który zalega w głębszych warstwach dywanu. Następnie przeprowadzane jest pranie właściwe z wykorzystaniem środków czyszczących. Kolejnym etapem, który podejmuje firma piorąca dywany Polkowice to wyczyszczenie w kąpieli wodnej za pomocą 18 szczotek z regulacją obrotów oraz siły nacisku. Jest to niezwykle istotne, gdyż możliwe jest dostosowanie mocy do typu tkaniny. Następnie następuje płukanie ciśnieniowe z dwóch stron, natrysk płynu zmiękczającego oraz odwirowanie tkaniny z około 95% wody. Następnie dywany trafiają do suszarni i przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości.

Z jakiego powodu warto wykonać profesjonalne pranie wykładziny czy dywanu w Polkowicach?

Wykonywanie generalnych porządków domowych co pewien czas jest niezwykle ważne, jeśli pragnie się zadbać o zdrowie oraz komfort domowników. Regularne oczyszczanie dywanów w Polkowicach i dywanów to nie tylko inwestycja w lepsze samopoczucie użytkowników, a również możliwość na przedłużenie trwałości tkaniny. Nawet dokładnie odkurzając materiał nie da się oczyścić go ze wszystkich plam, zwłaszcza trudno widocznych na pierwszy rzut oka. Pralnia dywanów Polkowice daje możliwość usunąć takie zabrudzenia jak sierść, kurz, bakterie czy roztocza, które są trudne do pozbycia się z gęstego włosia dywanów.

Własnoręczne pranie, suszenie i odkurzanie dywanu Polkowice może przynieść więcej szkody niż pożytku. Wykorzystując jedynie takie środki jak szampony czy mydła, bardzo łatwo pozostawić osad, który sprawia, że brud jest łatwiej widoczny. Usunięcie go jest niezwykle trudne lub nawet nie do usunięcia. Zbyt duże ilości wody mogą z kolei być powodem nieestetycznego wybrzuszania albo kurczenia się dywanu.

Istnieje więc duża różnica w tym jak czyszczeniem zajmują się specjaliści, a tym, jak radzą sobie z tym amatorzy. Właściwie wykonane pranie wykonują osoby, posiadające odpowiednią wiedzę i umiejętności, by móc właściwie przeprowadzić działania i zminimalizować ryzyko spowodowania uszkodzenia tkaniny. Warto wyjaśnić, że korzystają oni ze specjalnych chemikaliów, prawidłowo usuwających wszelkie zabrudzenia, z tego powodu własnoręczne wypranie plamy z oleju na ulubionych dywanie ma prawo skończyć się wyrzuceniem go do śmieci, a powierzenie tej usługi fachowcom gwarantuje właściwe wykonanie prania.

Dlaczego nie trzeba obawiać się czyszczenia chemicznego dywanów w Polkowicach?

Wiele osób martwi się tym, że zamówienie usługi chemicznego prania dywanów sprawi, że tkaniny zostaną zniszczone przez mocno działające środki. Pralnie zajmują się profesjonalnym oczyszczaniem, podczas którego ma miejsce chemiczny natrysk, bogaty w substancje aktywne, przy wykorzystaniu których w bezpieczny sposób usuwane są wszelkie zanieczyszczenia. Tylko taka forma pozwoli skutecznie pozbyć się zabrudzeń wnikających głęboko w strukturę tkaniny. Dodatkowo preparat zmiękczający nada dywanowi miękkość, a wybranie usługi impregnacji zapewni efekty na długo.

Zastanawiasz się nad tym, czy zdecydować się na pranie wykładzin w Polkowicach? Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości dotyczące procesu czyszczenia.

Ile kosztuje pranie dywanu w pralni w Polkowicach?

Kwoty różnią się między sobą w zależności od typu czyszczenia. Zazwyczaj jednak koszty nie są wysokie, z uwagi na to, że za pranie dywanów w Polkowicach metodą na wskroś zapłacisz już od 15 złotych za m2. Dodatkowe opcje jak na przykład ozonowanie lub impregnacja również nie wynoszą dużo. Firmy piorące dywany, a przede wszystkim nasz Latający Dywan, oferują atrakcyjny cennik, dlatego z pewnością warto zainwestować w fachową usługę oczyszczania. W sytuacji zleceń niestandardowych, które obejmują znacznie większą liczbę dywanów bądź wykładzin, cena prania dywanów ustalana jest indywidualnie, przez co można naprawdę tanio zamówić usługi.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Polkowic

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Polkowice - pranie i czyszczenie dywanów w Polkowicach

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to