Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Środa Śląska

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Środy Śląskiej!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Czyszczenie dywanów Środa Śląska

Nasza firma to doświadczona pralnia dywanów Środa Śląska, która zapewnia działania na obszarze całego miasta. Skupiamy się na szeroko pojętym oczyszczaniu tkanin, ale nasza oferta obejmuje również takie rozwiązania jak ozonowanie, usztywnianie czy impregnacja. Rozumiemy, że naszych klientów ciekawi, przez jakie etapy przeprowadzany jest ich dywan, z tego powodu więc poniżej znajdują się informacje dotyczące całego procesu – od początkowego trzepania, aż po suszenie dywanów w Środa Śląska.

Jak wygląda proces prania chemicznego dywanów w Środzie Śląskiej?

Decydując się na wykonanie czyszczenia dywanów Środa Śląska, oddajesz dywan w ręce fachowców, którzy przeprowadzą go przez kilka etapów prac dających możliwość skuteczne pozbycie się wszelkich zabrudzeń – od trudno zmywalnych plam tłuszczu, po kurz i sierść zwierzaka. Po wstępnej identyfikacji dywanu zabieramy go do naszej pralni, a tam w pierwszej kolejności zostanie poddany trzepaniu mechanicznemu z obu stron, dzięki czemu można usunąć przede wszystkim tzw. zabrudzenia suche, czyli takie, które nie są rozpuszczalne w wodzie. Będąc firmą piorącą dywany w Środzie Śląskiej, pracujemy najnowszym sprzętem, ułatwiającym bardzo skuteczne oraz szybkie wytrzepanie dywanu za pomocą dokładnego automatu.

Następnie przeprowadzamy pranie wstępne, czyli zanurzamy tkaninę w kąpieli wodnej z środkami dopasowanymi do rodzaju dywanu przez przynajmniej pół godziny. Ta czynność daje możliwość rozpuścić brud, który zalega w głębszych warstwach dywanu. Następnie przeprowadzane jest pranie zasadnicze z użyciem środków czyszczących. Kolejnym krokiem, który podejmuje firma piorąca dywany Środa Śląska to wyczyszczenie w kąpieli wodnej za pomocą 18 szczotek z regulacją obrotów i siły nacisku. Jest to niezwykle istotne, ponieważ możliwe jest dostosowanie mocy do rodzaju dywanu. Po tym etapie następuje płukanie ciśnieniowe z obu stron, natrysk płynu zmiękczającego oraz odwirowanie tkaniny z około 95% wody. Potem dywany zostają przeniesione do suszarni i przechodzą dokładną kontrolę jakości.

Z jakiego powodu opłaca się wykonać profesjonalne pranie wykładziny czy dywanu w Środzie Śląskiej?

Przeprowadzenie generalnych porządków domowych co pewien czas jest niezwykle istotne, jeśli pragnie się zapewnić zdrowie oraz komfort domowników. Cykliczne oczyszczanie dywanów w Środzie Śląskiej i dywanów to nie tylko inwestycja w dobre samopoczucie najbliższych, ale również możliwość na przedłużenie trwałości dywanu. Nawet przy dokładnym odkurzaniu dywanów nie uda się oczyścić go ze wszystkich zabrudzeń, głównie tych trudno widocznych na pierwszy rzut oka. Pralnia dywanów Środa Śląska daje możliwość usunąć takie zanieczyszczenia jak sierść, kurz, bakterie czy roztocza, które ciężko wyczyścić z gęstego włosia wykładzin.

Własnoręczne pranie, suszenie i odkurzanie dywanu Środa Śląska może przynieść więcej szkody niż pożytku. Korzystając z takich środków jak szampony czy mydła, bardzo łatwo pozostawić osad, który przyciąga zabrudzenia niczym magnes. Wywabienie go jest niezwykle trudne lub nawet nie do usunięcia. Zbyt duże ilości wody mogą z kolei przyczyniać się do nieestetycznego wybrzuszania czy kurczenia się tkaniny.

Istnieje więc spora różnica w tym, w jaki sposób czyszczeniem zajmują się fachowcy, a tym, jak radzą sobie z tym amatorzy. Właściwie wykonane pranie przeprowadzają osoby, posiadające odpowiednią wiedzę a także umiejętności, aby móc prawidłowo wykonać cały proces oraz zminimalizować ryzyko spowodowania uszkodzenia tkaniny. Warto podkreślić, że korzystają oni ze specjalnych środków, skutecznie usuwających jakiekolwiek zabrudzenia, dlatego własnoręczne wypranie plamy z oleju na własnym dywanie ma prawo skończyć się wyrzuceniem go do kosza, a zlecenie tej czynności specjalistom gwarantuje prawidłowe rozwiązanie problemu.

Dlaczego nie trzeba obawiać się czyszczenia chemicznego dywanów w Środzie Śląskiej?

Wielu klientów jest zmartwionych tym, że skorzystanie z usługi chemicznego czyszczenia dywanów sprawi, że tkaniny zostaną zniszczone przez mocno czyszczące preparaty. Pralnie specjalizują się profesjonalnym oczyszczaniem, podczas którego wykorzystywany jest chemiczny natrysk, bogaty w substancje aktywne, przy wykorzystaniu których w bezpieczny sposób pozbywa się zabrudzeń na tkaninie. Jedynie taka forma pozwoli właściwie pozbyć się zabrudzeń wnikających głęboko w strukturę tkaniny. Dodatkowo preparat zmiękczający nada dywanowi miękkość, a wybranie usługi impregnacji zapewni efekty na długo.

Zastanawiasz się nad tym, czy wybrać pranie wykładzin w Środzie Śląskiej? Zapoznaj się z naszą ofertą czy skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości mające związek z czyszczeniem dywanu.

Ile kosztuje pranie dywanu w pralni w Środzie Śląskiej?

Ceny mogą różnić się w zależności od typu czyszczenia. Zazwyczaj jednak koszty nie są wysokie, ponieważ za pranie dywanów w Środzie Śląskiej sposobem na wskroś zapłacisz już od 15 złotych za metr kwadratowy. Dodatkowe opcje takie jak ozonowanie albo impregnacja nie będą sporym nadszarpnięciem domowego budżetu. Firmy piorące dywany, a zwłaszcza nasz Latający Dywan, mogą zaoferować atrakcyjny cennik, dlatego z pewnością warto zainwestować w fachową usługę oczyszczania. W sytuacji zleceń niestandardowych, które będą obejmować znacznie większą liczbę dywanów bądź wykładzin, cena prania dywanów ustalana jest indywidualnie, dzięki czemu można niezwykle tanio skorzystać z kompleksowej usługi.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Środy Śląskiej

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Środa Śląska - pranie i czyszczenie dywanów w Środzie Śląskiej

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to