Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Strzegom

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Strzegomia!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Czyszczenie dywanów Strzegom

Nasza firma to doświadczona pralnia dywanów Strzegom, która zapewnia usługi na terenie miasta. Specjalizujemy się w kompleksowym oczyszczaniu tkanin, a nasze usługi obejmują również takich rozwiązań jak ozonowanie, usztywnianie czy impregnacja. Wiemy, że naszych klientów interesuje, przez jakie etapy przeprowadzany jest ich dywan, z tego powodu więc poniżej znajdują się informacje odnośnie całego procesu – od początkowego trzepania, aż po suszenie dywanów w Strzegomiu.

Jak wygląda proces prania chemicznego dywanów w Strzegomiu?

Chcąc wykonać czyszczenia dywanów Strzegomiu, oddajesz dywan w ręce specjalistów, którzy przeprowadzą go przez kilka etapów działań umożliwiających skuteczne usunięcie wszystkich zabrudzeń – od ciężko zmywalnych plam tłuszczu, po kurz i sierść zwierzaka. Po wstępnej identyfikacji dywanu możemy zabrać go do naszej pralni, a tam w pierwszej kolejności zostanie poddany trzepaniu mechanicznemu z obu stron, dzięki czemu można usunąć przede wszystkim tzw. zabrudzenia suche, czyli takie, które nie są rozpuszczalne w wodzie. Jako firma piorąca dywany w Strzegomiu, dysponujemy nowoczesnym sprzętem, ułatwiającym bardzo skuteczne i szybkie wytrzepanie dywanu za pomocą specjalistycznego automatu.

Kolejno wykonujemy pranie wstępne, tzn. zanurzamy tkaninę w wodzie z środkami dopasowanymi do rodzaju tkaniny przez minimum pół godziny. Ten etap daje możliwość rozpuścić brud, zalegający w głębi dywanu. Następnie przeprowadzane jest pranie zasadnicze z użyciem środków czyszczących. Kolejnym etapem, który podejmuje firma piorąca dywany Strzegom jest oczyszczanie w kąpieli wodnej przy wykorzystaniu 18 szczotek z regulacją obrotów a także mocy nacisku. To bardzo istotne, gdyż możliwe jest wybranie mocy do rodzaju dywanu. Po tym etapie następuje płukanie ciśnieniowe z dwóch stron, wtrysk płynu zmiękczającego oraz odwirowanie tkaniny z około 95% wody. Potem dywany trafiają do suszarni oraz przechodzą rygorystyczną kontrolę wykonania prania.

Dlaczego opłaca się wykonać profesjonalne pranie wykładziny czy dywanu w Strzegomiu?

Wykonywanie generalnych porządków domowych raz na jakiś czas jest bardzo ważne, jeśli chce się zapewnić zdrowie i komfort domowników. Regularne oczyszczanie dywanów w Strzegomiu oraz dywanów to nie tylko zadbanie o lepsze samopoczucie najbliższych, ale dodatkowo sposób na przedłużenie życia dywanu. Nawet dokładnie odkurzając materiał nie uda się oczyścić go ze wszystkich zabrudzeń, głównie tych niewidocznych na pierwszy rzut oka. Pralnia dywanów Strzegom jest w stanie usunąć takie zanieczyszczenia jak sierść, kurz, bakterie czy roztocza, które są trudne do pozbycia się z gęstego włosia wykładzin.

Samodzielne pranie, suszenie i odkurzanie dywanu Strzegom może nie przynieść planowanych rezultatów. Korzystając z takich środków jak szampony czy mydła, można pozostawić osad, który przyciąga zabrudzenia niczym magnes. Wywabienie go jest niezwykle trudne, a czasami nawet niemożliwe. Wykorzystanie za dużej ilości wody może być powodem nieestetycznego wybrzuszania lub kurczenia się wykładziny.

Jest też duża różnica w tym jak czyszczeniem zajmują się fachowcy, a tym, jak wykonuje się to w warunkach domowych. Profesjonalne pranie wykonują osoby, posiadające odpowiednią wiedzę a także doświadczenie, by móc właściwie wykonać działania i zminimalizować ryzyko spowodowania szkody. Należy podkreślić, że korzystają oni ze specjalnych chemikaliów, skutecznie usuwających jakiekolwiek zabrudzenia, z tego powodu własnoręczne wywabienie plamy z oleju na ulubionych dywanie może zakończyć się wyrzuceniem go do śmieci, a zlecenie tej czynności fachowcom zapewnia właściwe wykonanie prania.

Dlaczego nie trzeba obawiać się czyszczenia chemicznego dywanów w Strzegomiu?

Wielu klientów martwi się tym, że skorzystanie z usługi chemicznego czyszczenia tkanin sprawi, że tkaniny zostaną uszkodzone przez silnie działające środki. Pralnie zajmują się profesjonalnym oczyszczaniem, w trakcie którego ma miejsce chemiczny natrysk, zawierający substancje aktywne, przy wykorzystaniu których w bezpieczny sposób usuwane są wszelkie zanieczyszczenia. Tylko taki sposób pozwoli skutecznie pozbyć się zabrudzeń wnikających głęboko w strukturę tkaniny. Dodatkowo preparat zmiękczający nada dywanowi miękkość, a skorzystanie z usługi impregnacji zapewni ochronę na długo.

Zastanawiasz się nad tym, czy wybrać pranie wykładzin w Strzegomiu? Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości mające związek z czyszczeniem dywanu.

Ile kosztuje pranie dywanu w pralni w Strzegomiu?

Ceny mogą różnić się w zależności od tego, jakiego rodzaju usługa ma zostać wykonana. Najczęściej ceny nie są wysokie, ponieważ za pranie dywanów w Strzegomiu metodą na wskroś nie wydasz więcej niż od 15 złotych za m2. Dodatkowe opcje jak na przykład ozonowanie albo impregnacja również nie wynoszą dużo. Firmy piorące dywany, a zwłaszcza nasz Latający Dywan, oferują atrakcyjny cennik, dlatego z pewnością warto zainwestować w fachową usługę oczyszczania. W sytuacji zleceń niestandardowych, które będą obejmować znacznie większą liczbę dywanów bądź wykładzin, cena prania dywanów negocjowana jest indywidualnie, przez co można naprawdę tanio skorzystać z kompleksowej usługi.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Strzegomia

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Strzegom - pranie i czyszczenie dywanów w Strzegomiu

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to