Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Warszawa

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Warszawy!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Kompleksowe pranie dywanów – Warszawa

Kompleksowe pranie dywanów to nasza specjalność. Usługę świadczymy na rzecz klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy stale podnosząc standard obsługi oraz zakres czyszczonych materiałów. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyczyścić każdy dywan, w tym dywany włochacze typu shaggy, dywany z bardzo gęstym lub wysokim runem, wełniane, ręcznie tkane, jedwabne wiskozowe.

Usługi świadczone przez Pralnię Latający Dywan odznaczają się wysoką skutecznością, krótkim czasem realizacji oraz atrakcyjną ceną. Pracujemy na maszynach renomowanych producentów oraz profesjonalnej chemii czyszcząco-piorącej, którą  każdorazowo dobieramy do konkretnego dywanu, aby osiągnąć jak najlepszy efekt czyszczenia.

Ile kosztuje wypranie dywanu w Warszawie?

Bogate doświadczenie oraz kompleksowo wyposażony park maszynowy pozwalają nam świadczyć wysokiej jakości usługi w konkurencyjnych cenach. Pranie dywanu metodą na wskroś to usługa, którą świadczymy już od 19zł/m2.

Obsługujemy wszystkie rodzaje dywanów niezależnie od rozmiaru, wieku oraz stopnia zużycia – obok profesjonalnych usług czyszczących jesteśmy w stanie wykonać fachową regenerację dywanu i przywrócić jego utracone walory estetyczne i funkcjonalne.

Informacji na temat cen pralni, a także usług dodatkowych i transportu dywanów udostępniamy w cenniku. Jednocześnie w przypadku zleceń nietypowych, takich jak pranie wykładzin czy kilku dywanów zapraszamy do kontaktu – z pewnością uda nam się zaproponować dogodną dla Państwa cenę indywidualną.

Usługi związane z praniem i regeneracją dywanów kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych, a także organizacji i instytucji.

Metoda na wskroś: Na czym polega? Jakie przynosi rezultaty?

Zależy nam na gruntownym czyszczeniu powierzanych nam dywanów, dlatego często i chętnie korzystamy z metody czyszczenia na wskroś, która pozwala nam na skuteczne usuwanie wszystkich zanieczyszczeń i zabrudzeń, także tych znajdujących się głęboko w strukturze dywanu.

Pranie dywanów metodą na wskroś rozpoczynamy od trzepania mechanicznego z wykorzystaniem automatu trzepiącego. Trzepanie umożliwia szybkie i skuteczne usunięcie z dywanu brudu suchego. W ten sposób pozbywamy się z powierzchni dywanu kurzu, sierści, pyłów, włosów oraz piasku. Parametry pracy automatu trzepiącego każdorazowo dopasowujemy do rodzaju czyszczonego dywanu, co zapewnia wysoką skuteczność, a zarazem bezpieczeństwo.

Następnie przeprowadzamy pranie wstępne. Pranie wstępne polega na zamoczeniu dywanu w 3 tys. litrów wody. Specjalne mieszadła wprowadzają dywan w ruch, dzięki czemu resztki brudu rozpuszczają się i doczepiają od czyszczonej powierzchni. Po praniu wstępnym przychodzi pora na pranie zasadnicze. Pranie zasadnicze przebiega przy użyciu automatu szorująco piorącego oraz chemii profesjonalnej. Tak wyszorowany dywan jest następnie płukany pod wysokim ciśnieniem, co umożliwia skuteczne wypłukanie resztek brudu.

Jeśli uznamy, że dywan został skrupulatnie wyczyszczony i nie wymaga doczyszczania przechodzimy do wirowania i suszenia. Suszenie przebiega w sposób mechaniczny w specjalnie zaprojektowanej w tym celu suszarni. Wysuszony dywan jest następnie odkurzany i czesany.

Warszawa: Pralnia dywanów czy usługi mobilnego czyszczenia dywanów?

Planując czyszczenie dywanów na terenie miasta Warszawa możemy skorzystać z oferty profesjonalnej pralni lub firm świadczących usługi mobilne. Mobilne pranie i czyszczenie dywanów to najczęściej usługi realizowane za pośrednictwem odkurzaczy piorących. Mimo stałego rozwoju technologii, odkurzacze piorące wciąż nie są nam w stanie zaoferować jakości, jaką zapewnia pralnia dywanów. Wynika to przede wszystkim ze złożoności procesu, jakim jest czyszczenie dywanów. Usługi świadczone mobilnie często ograniczają się do dwóch etapów – odkurzanie i pranie dywanów. Pranie dywanów w pralni to proces wieloetapowy, podczas którego dywany są czyszczone, namaczane, prane, płukane, a w razie potrzeby także serwisowane.

Latający Dywan – czyszczenie dywanów w Warszawie i okolicy

Klientów, którym zależy na profesjonalnym czyszczeniu dywanów zachęcamy do kontaktu z naszą pralnią. Pranie przy pomocy odkurzacza piorącego nigdy nie przyniesie rezultatów takich, jak profesjonalne pranie maszynowe. Wynika to z zastosowanych technologii oraz możliwości dogłębnego wyczyszczenia dywanu, na jakie nie pozwala czyszczenie dywanu rozłożonego na podłodze.

Jako marka specjalizująca się w czyszczeniu dywanów wszystkich typów i rodzajów zapewniamy kompleksową obsługę wraz z odbiorem brudnego dywanu od klienta i dostawą dywanu wyczyszczonego. Usługi transportowe realizujemy przy pomocy transportu własnego, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i pozwala nam dostosować godziny transportu do indywidualnych preferencji klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Usługi podstawowe

Dywany standardowe, sztuczne, wełniane - tkane maszynowo

19,90 zł/m2

Dywany tkane maszynowo grube wełniane, bawełniane, klejone dwustronne

24,90 zł/m2

Dywany ręcznie tkane orientalne, kilimy

40 zł/m2

Dywany wiskozowe

40 zł/m2

Dywany jedwabne

80 zł/m2

Trzepanie dywanów na automacie trzepiącym

gratis

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

7 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

7 zł/m2

Ozonowanie

7 zł/m2

Pranie antyroztocza

7 zł/m2

Doczyszczanie frędzli

10 zł/m2

Usztywnianie osnowy dywanu

od 16 zł/m2

Obszywanie dywanów standardowych

25 zł/mb

Obszywanie dywanów ręcznie tkanych lub grubych z użyciem taśmy wzmacniającej

55 zł/mb

Impregnacja przeciwogniowa

15 zł/m2

Uwaga! Dywany jedwabne, wiskozowe, klejone wełniane, kilimy - przyjmowane są warunowo na odpowiedzialność klienta.
Minimalny koszt zamówienia - 99 zł
Dywany do 1m2 - liczone jako 1m2

Transport na terenie Warszawy

20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Transport poza Warszawą

od 25 zł

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to