Zadzwoń teraz!

509 791 639

Pranie dywanów Złotoryja

Odbieramy
Pierzemy
Odwozimy
Zamów pranie on-line Sprawdź nasze ceny
Odbiór na terenie Złotoryi!

Technologia prania - czyli co przejdzie Twój dywan


Cennik

Czyszczenie dywanów Złotoryja

Nasza firma to profesjonalna pralnia dywanów Złotoryja, która świadczy usługi na obszarze całego miasta. Specjalizujemy się w szeroko pojętym oczyszczaniu tkanin, a nasze usługi obejmują również takich rozwiązań jak ozonowanie, usztywnianie czy impregnacja. Wiemy, że naszych klientów ciekawi, przez jakie fazy czyszczenia przeprowadzany jest ich dywan, z tego powodu więc poniżej można znaleźć informacje dotyczące całego procesu – od trzepania mechanicznego, aż po suszenie dywanów w Złotoryi.

Jak wygląda proces prania chemicznego dywanów w Złotoryi?

Chcąc wykonać czyszczenia dywanów Złotoryja, oddajesz dywan w ręce fachowców, którzy wykonają kilka etapów działań dających możliwość właściwe pozbycie się wszystkich zabrudzeń – od ciężko zmywalnych plam tłuszczu, po kurz i sierść zwierzaka. Po odebraniu dywanu zabieramy go do naszej pralni, gdzie w pierwszej kolejności zostanie poddany trzepaniu mechanicznemu z obu stron, dzięki czemu można usunąć przede wszystkim tzw. zabrudzenia suche, czyli takie, które nie są rozpuszczalne w wodzie. Będąc firmą piorącą dywany w Złotoryi, dysponujemy nowoczesnym sprzętem, ułatwiającym dokładne oraz szybkie wytrzepanie materiału przy pomocy dokładnego automatu.

Następnie wykonujemy pranie wstępne, czyli zanurzamy dywan w kąpieli wodnej z środkami dopasowanymi do rodzaju tkaniny przez minimum 30 minut. Ta czynność daje możliwość rozpuścić brud, zalegający w głębszych warstwach dywanu. Następnie przeprowadzane jest pranie zasadnicze z wykorzystaniem środków czyszczących. Kolejnym etapem, który podejmuje firma piorąca dywany Złotoryja jest oczyszczanie w kąpieli wodnej za pomocą 18 szczotek z regulacją obrotów i siły nacisku. Jest to niezwykle istotne, gdyż możliwe jest dostosowanie mocy do rodzaju tkaniny. Następnie następuje płukanie ciśnieniowe z dwóch stron, natrysk płynu zmiękczającego oraz odwirowanie tkaniny z około 95% wody. Następnie dywany zostają przeniesione do suszarni i przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości.

Z jakiego powodu warto wykonać profesjonalne pranie wykładziny czy dywanu w Złotoryi?

Przeprowadzenie gruntownych porządków domowych raz na jakiś czas jest bardzo istotne, jeżeli pragnie się zapewnić zdrowie oraz komfort domowników. Regularne oczyszczanie dywanów w Złotoryi i wykładzin to nie tylko inwestycja w dobre samopoczucie najbliższych, a dodatkowo sposób na przedłużenie trwałości dywanu. Nawet dokładnie odkurzając materiał nie da się oczyścić go ze wszystkich plam, zwłaszcza trudno widocznych na pierwszy rzut oka. Pralnia dywanów Złotoryja daje możliwość usunąć takie zanieczyszczenia jak sierść, kurz, bakterie czy roztocza, które ciężko wyczyścić z gęstego włosia wykładzin.

Własnoręczne pranie, suszenie i odkurzanie dywanu Złotoryja może przynieść więcej szkody niż pożytku. Wykorzystując jedynie takie środki jak szampony czy mydła, można pozostawić osad, który przyciąga zabrudzenia niczym magnes. Wywabienie go jest niezwykle trudne lub nawet nie do usunięcia. Wykorzystanie za dużej ilości wody może przyczyniać się do nieestetycznego wybrzuszania lub kurczenia się dywanu.

Jest też spora różnica pomiędzy tym, w jaki sposób praniem zajmują się fachowcy, a tym, jak radzą sobie z tym amatorzy. Właściwie wykonane pranie przeprowadzają osoby, które mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby móc prawidłowo przeprowadzić cały proces i zminimalizować ryzyko spowodowania uszkodzenia tkaniny. Należy podkreślić, że korzystają oni ze specjalnych chemikaliów, prawidłowo usuwających wszelkie zabrudzenia, dlatego własnoręczne wywabienie plamy z oleju na ulubionych dywanie może skończyć się wyrzuceniem go do śmieci, a powierzenie tej usługi specjalistom gwarantuje prawidłowe rozwiązanie problemu.

Dlaczego nie trzeba obawiać się czyszczenia chemicznego dywanów w Złotoryi?

Wielu klientów martwi się tym, że zamówienie usługi chemicznego prania wykładzin może doprowadzić do tego, że tkaniny zostaną uszkodzone przez silnie działające środki. Pralnie zajmują się dokładnym oczyszczaniem, w trakcie którego wykorzystywany jest chemiczny natrysk, bogaty w substancje aktywne, za pomocą których w bezpieczny sposób pozbywa się zabrudzeń na tkaninie. Tylko taki sposób pozwoli skutecznie pozbyć się zabrudzeń wnikających głęboko w strukturę tkaniny. Dodatkowo preparat zmiękczający nada dywanowi miękkość, a wybranie usługi impregnacji zapewni ochronę na długo.

Zastanawiasz się nad tym, czy zdecydować się na pranie wykładzin w Złotoryi? Zapoznaj się z naszą ofertą czy skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości dotyczące procesu czyszczenia.

Ile kosztuje pranie dywanu w pralni w Złotoryi?

Kwoty różnią się między sobą w zależności od tego, jakiego rodzaju usługa ma zostać wykonana. Zazwyczaj jednak koszty nie są wysokie, ponieważ za pranie dywanów w Złotoryi metodą na wskroś nie wydasz więcej niż od 15 złotych za metr kwadratowy. Dodatkowe opcje jak na przykład ozonowanie czy impregnacja nie będą sporym nadszarpnięciem domowego budżetu. Firmy piorące dywany, czyli nasz Latający Dywan, oferują atrakcyjny cennik, dlatego z pewnością warto zainwestować w fachową usługę oczyszczania. W sytuacji zleceń niestandardowych, które będą obejmować znacznie większą liczbę dywanów bądź wykładzin, cena prania dywanów negocjowanie jest indywidualnie, dzięki czemu można naprawdę tanio skorzystać z kompleksowej usługi.

Usługi podstawowe

Pranie dywanu metodą na wskroś

15 zł/m2

Pranie dywanu shaggy (włochacze)

17 zł/m2

Pranie dywanu z bardzo gęstym lub wysokim runem

17 zł/m2

Dywany do 1m2

15 - 17 zł/sztuka

Usługi dodatkowe

Impregnacja dywanu

6 zł/m2

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów

6 zł/m2

Odkurzanie dywanu z sierści zwierząt lub z włosów

6 zł/m2

Ozonowanie

6 zł/m2

Pranie antyroztocza

6 zł/m2

Usztywnianie dywanów

12 zł/m2

Obszywanie dywanów *

10 zł/mb

Cięcie dywanów *

4 zł/mb

*minimalna kwota zamówienia - 20 zł

Transport na terenie Złotoryi

od 20 zł

(obejmuje transport w granicach miast wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Pozostałe miejscowości na terenie Małopolski,
woj.Opolskiego, woj. Śląskiego

cena ustalana indywidualnie

(obejmuje transport wraz z odebraniem zwiniętego dywanu z domu/mieszkania oraz wniesieniem dywanu z powrotem)

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Lokalizacja na mapie pralnia Złotoryja - pranie i czyszczenie dywanów w Złotoryi

Formy płatności

Ikona

Gotówka

Ikona

Karta płatnicza
(u kierowcy)

Ikona

Przelew bankowy

Zamów usługę on-line

Podstawowe Pranie dywaniu już od 15zł/m2!!

Zamawiam dodatkowo:

I5n91nF

Musisz wypełnić wszystkie pola formularza

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Skontaktujemy się z Tobą w czasie 24 godzin w celu ustalenia terminu odbioru dywanu.

W jakich miastach pierzemy dywany
pranie dywanów Wrocław
pranie dywanów Kraków

2014 © Latający Dywan - Projekt i wykonanie mohi.to